امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۸۹

(12-11-2020، 16:40)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 16:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه یادم رفته پس
اسم؟

کلامی بین من و شما نبوده(: متاسفانه

ملیکا

حقیقت من فقد اسم پرسیدم ن کلام و اینا , ولی واسه اینک کول بودن خودتو ب جمع ثابت کنی تر بزنی ب ما عیب نداره

به به

(12-11-2020، 16:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 16:09)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگز اصولی تر بخوایم نگاه کنیم تو فرانسه شکست عظیمی خورد
ولی مرسی که ریدی به سریال واسه 4نفری که تازه میخوان ببیننش

@|ᴛᴏxɪᴄ|
اصفهونی؟

@ʀօʍɨʀ
یا اسم خودت . یا ایدی ک از قدیم میشناختما رو بگو

هنور نمیفهمم چرا اینقد اسم عوض میکنین  ((:
شت.__.
تا اونجایی دیده بودم که واسه گرفتن فرانسه رگنار وانمود کرد مرده ! واقعا میمیره یعنی اونجا |:
نه فرانسه میکشش نه وسکس , ولی فرانسه مسبب خیلی چیزا میشه بعدش..
فقد دارم تلاش میکنم اون نوبک ها اسپویل نکنن واسه همه
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
آگهی
(12-11-2020، 14:04)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 10:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باچ(:
عررر چرااا؟
جیمینا فک کن من و تو راندده تاکسی شیم در عرض ی هفته کی پاپرا جمعیتشون ب 70000000 میرسه/:
+
قدم ازت بلندتر شدح/:

آفنر (:
فعلا امروز تا الان نداشتم خداروشکر (:
واااااوTelegh_01
جررر کوتوله موندم بینتون ک Telegh_59Telegh_59Telegh_59

خوبه الحمد الله
رح Telegh_01
ن توم خوبی/: آیسانم ک ماشالا بلنده برو اونور بلندی نشی Telegh_59
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(12-11-2020، 16:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 14:21)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ѕιƖeɴce

@ʀօʍɨʀ

@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿

@mobina15

@Ɗєя_Mσηɗ

@ⓓムdყ_vk

@ѕєнυη

آیا از دختر بودن خود رنج میبرید؟

شدیدا

بسیار زیبا!

چرا واقن؟
(12-11-2020، 17:02)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 14:04)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفنر (:
فعلا امروز تا الان نداشتم خداروشکر (:
واااااوTelegh_01
جررر کوتوله موندم بینتون ک Telegh_59Telegh_59Telegh_59

خوبه الحمد الله
رح Telegh_01

ن کوتول موندم نمیخاام :/
کوتول کوتول کوتوله :/Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
(12-11-2020، 17:13)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 16:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شدیدا

بسیار زیبا!

چرا واقن؟

چی چرا واقعا؟/:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
ل___ل
Everything is Temporary(:
(12-11-2020، 17:00)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 16:34)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ورژن کالیسیشُ بیشتر میپسندم

(12-11-2020، 16:34)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ورژن کالیسیشُ بیشتر میپسندم

نظرت مهم نیس

اصلا زندگی ای اتفاق نیفتاده
ناشناس
(12-11-2020، 17:15)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 17:02)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه الحمد الله
رح Telegh_01

شیر بخور شیر خوبه سهون وقتی همسن من بوه ی شعر ب نام شیر سروده بودو توش از شیر تعریف میکرد ببین شیر خیلی خوبه/:
ععع ععع ععع/:
تو ب پسرات رفتی منم ب پسرام رفتم/: *منظورم این نیس پسرات کوتولن*
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(12-11-2020، 16:35)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@جاویدم

تبریک بهت! (:

خیلی ممنون.
ان شا الله مدیریت خودت Heart
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
 سپاس شده توسط Волшебник
(12-11-2020، 17:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 17:15)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیر بخور شیر خوبه سهون وقتی همسن من بوه ی شعر ب نام شیر سروده بودو توش از شیر تعریف میکرد ببین شیر خیلی خوبه/:
ععع  ععع ععع/:
تو ب پسرات رفتی منم ب پسرام رفتم/: *منظورم این نیس پسرات کوتولن*

اصنشم ب جیمینم رفتم ike
ها پ منظورت چی بود ؟ بگوو بگوووو Telegh_01Telegh_59
شوخی کردم اگرم بگی من ناراحت نمیشم Telegh_38
شیر ندوس شیرکاکائو دوس :/

(12-11-2020، 17:17)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-11-2020، 16:35)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@جاویدم

تبریک بهت! (:

خیلی ممنون.
ان شا الله مدیریت خودت  Heart

واو مبارکتون باشه (:
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_ ، جاویدم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان