امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

همه جا پر شده هالووین هالووین:/ ایش
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
آگهی
(01-11-2020، 10:58)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2020، 17:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها این رمان بسیار مزخرف و چرته ولی بخونیدش ضرر نمیکنید/=
شوخی های رمانو جدی نگیرید
با سپاس

................................................................................​................................................................
یروز دیگه ام کامپیوترو باز میکنم و میام تو نت میزنم سایت فلشخور
دست میزارم رو مانیتور و وارد فلش میشم
بلی هیچ اطلاعیه ای برام نیومده متاسفانه/=
میبینم از اینجا تا گ.آ دوره سوار خر خوشمل سیاهم میشم و پیتکو پیتکو میام گ.آ
بح بح همه ام که هستن نگاه کنید عمو صابرم هس که
اینم عکسش(برا باز شدن عکس صبر کنید)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ 167
من=سلام
بقیه=......
من=هعییییی
بقیه=.....
ستین=سلام
ملیکا=سلام عشقم
آنید=سلام خوبی؟
فرنود=سلام العلیک
صابر=سلام با سپاس
404=سلاااام به ستین خانوم
من=سلام بچه ها چرا جوابمو نمیدید؟
بقیه=....
ستین=هعییییی
ملیکا=جانننممم؟
آنید=عاخییی چه کیوت هعییی میکشی*-*
من=/=
میبینم تو گ.آ خبری نیست دوباره سوار خرم میشم پیتکو پیتکو میرم تو انجمن گشت میزنم
اه بنزین خرم تموم شد
با پای پیاده میرم پ.خ آنید
سلام آنید خوبی؟
50 تومن دستی داری بم بدی
آنید=سلام مرسی
بیا این 100 تومن
من=مرسییی*-*
خرمو بنزین میزنم پینکو پیتکو میرم گ.آ
من=(ستین رو تگ میکنم)سلام خوبی عشقم؟
(نزدیک یک ربع حرف میزنم)
یهو ننم میاد میگه از پای کامپیوتر با اینور کور شدی
ولی نمیدونه اونی که پای کامپیوتره رباته من خودم تو کامپیوترم/=
به ستین میگم بای و سوار خرم میشم و میام بیرون
برای ادامه سپاس بدید....

با اینکه نبودم ولی قشنگ بود

دفعه بعد نباشم با تریلی میام از روت رد میشمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

تو گ.آ فعال نستی
2 میگم اسپم ندید ب خاطر اسپماتون اخطار گرفتم بعد اسپم میدی؟/:
اه اه اه اعصابم خورد شد/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، _leιтo_
(01-11-2020، 11:40)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:27)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پخخخخخخخ
تف.
دانشجو بودی تو دیگه درسته؟! 
نظام وظیفه رو چه کردی

تو دانشگاه یه ‌کاغذ موقع ثبت نام دادن بعد بردم پلیس+۱۰ معافیت تحصیلی دادن
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(01-11-2020، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:58)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینکه نبودم ولی قشنگ بود

دفعه بعد نباشم با تریلی میام از روت رد میشمTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

تو گ.آ فعال نستی
2 میگم  اسپم ندید ب خاطر اسپماتون اخطار گرفتم بعد اسپم میدی؟/:
شوخی بود خواهرم
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(01-11-2020، 12:19)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:18)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گ.آ فعال نستی
2 میگم  اسپم ندید ب خاطر اسپماتون اخطار گرفتم بعد اسپم میدی؟/:
شوخی بود خواهرم

خب خواهر اسپم نئه دیگه از بس بهم اخطار دادن برام پ.خ میاد چهار ستون بدنم میلرزه/:
 سپاس شده توسط _leιтo_ ، شـــقآیــق
(01-11-2020، 12:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 12:19)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی بود خواهرم

خب خواهر اسپم نئه دیگه از بس بهم اخطار دادن برام پ.خ میاد چهار ستون بدنم میلرزه/:

بخاطر اسپمای بقیه که اخطار نمیگیری. خودت اسپم میدادی.

تقریبا دو روزه که شبا چراغای تیر برق محلمون رو روشن نمیکنن !
عجیب تر اینه که الان بیرونو نگاه کردم دیدم چراغا روشنه /:
چرا باید؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(01-11-2020، 12:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخی بود خواهرم

خودت اسپم نباید بدی._.
(01-11-2020، 12:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت اسپم نباید بدی._.

تا اونا پیام ندن مجبور نیستم جواب بدم پس تقصیر اوناس/:
(01-11-2020، 12:25)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقریبا دو روزه که شبا چراغای تیر برق محلمون رو روشن نمیکنن !
عجیب تر اینه که الان بیرونو نگاه کردم دیدم چراغا روشنه /:
چرا باید؟

واسه ماعم روشن نمیکنن الان نگاه کردم دیدم روشن نیست
ناشناس
 سپاس شده توسط م‍حمّد
@ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ
عشقم برایت شعر سروده ام:
آخ شقا شقا بیا به بالینم
شبنم گل یار بیا به بالینم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان