امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(01-11-2020، 11:13)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:12)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخست وزیر کیهههههههههههههههههههههه؟!

فکر کنم اینجا رو با مجلس انگلیس اشتباه گرفتی
یه جمع دوستانه ست که حالا چندنفر رنگ اسمشون فرق داره
ادرس درسته که.
خیابون فلشخور،کوچه ی گفت و گوی ازاد،خانه ی 386
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
(01-11-2020، 11:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههههههه!!! دروغ میگییییی
جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

تولد منم نزدیکع(:

منو بابات میخواییم واست یه چیزی بگیریم که خیلی خیلی خوشحالت کنههههه
ولی به تفاهم نمیرسیم
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel* ، parisa 1375
من دنبال یک افرادی با نام های ذیل میگردم:
نانسی تامسون
سوزان جریکو
پائولین هندرسون
(01-11-2020، 11:09)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

باور کن
11 نوامبر برابر با 21 آبان تولدمه
صنم اسفنده

مدیونی اگه روز تولدت آنلاین نشی !

(01-11-2020، 11:09)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدیییی؟!؟!؟!
صنم ؟ تولدشه؟

نه باباااا. من اسفندم. 

چندم؟ ^.^
 سپاس شده توسط Medusa ، sober
(01-11-2020، 11:15)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:13)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم اینجا رو با مجلس انگلیس اشتباه گرفتی
یه جمع دوستانه ست که حالا چندنفر رنگ اسمشون فرق داره
ادرس درسته که.

نه داداش اینجا خیابون نیست مجتمع مسکونی فلشخوره اینجا هم سالن اجتماعاتشه
 سپاس شده توسط Medusa ، *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، parisa 1375
(01-11-2020، 11:11)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم میدونم ..
ولی حس میکنم تو خیلی وقته امیدتو از دست دادی .. البته حقم داری.. شرایطت سخت بوده
تو این جور مواقع میگن یه هدف پیدا کن .. نه یک هدف غیر ممکن
مثلا دانشگاه. وقتی هدف داری واسش تلاش میکنی
وقتی به هدف برسی انگیزه پیدا میکنی

دارم یه برنامه ی جدید می ریزم
یکم زمان بره

برنامه واسه چی؟ ^.^ هیجان زدن شدم
 سپاس شده توسط Medusa ، sober
(01-11-2020، 11:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:09)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باور کن
11 نوامبر برابر با 21 آبان تولدمه
صنم اسفنده

مدیونی اگه روز تولدت آنلاین نشی !

(01-11-2020، 11:09)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه باباااا. من اسفندم. 

چندم؟ ^.^
چشم چشم سعی می کنم آنلاین بشم حتما
+
فکر کنم 20 باشه
 سپاس شده توسط *VENUS* ، parisa 1375
کسی این رو میشناسه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/files/aec7_images_(1).jpg
(01-11-2020، 11:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:11)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم یه برنامه ی جدید می ریزم
یکم زمان بره

برنامه واسه چی؟ ^.^ هیجان زدن شدم

روان دوتا مدرک برای پروانه میخواد
میخوام برم بهمن ازاد بخونم بعدش دوباره ارشد بدم
 سپاس شده توسط *VENUS*
(01-11-2020، 11:18)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 11:15)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادرس درسته که.

نه داداش اینجا خیابون نیست مجتمع مسکونی فلشخوره اینجا هم سالن اجتماعاتشه
تضاهراته؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان