امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(31-10-2020، 18:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 17:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخاد یکی رو بکشم=|

علی؟! Lollllll

اونم فکر خوبیع هــا v=
ولی دلم نمیاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(31-10-2020، 18:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 17:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرمی یه چیز بگم اشک تو چشات جمع شه؟

چی شده ؟!؟!؟؟

(31-10-2020، 17:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخاد یکی رو بکشم=|

علی؟! Lollllll

امروز یه ساعت و نیم درس خوندم
یعنی خانواده اشک تو چشاشون جمع شده بود و تعجب میکردن من چطور درس خوندم اونم اینهمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(31-10-2020، 18:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده ؟!؟!؟؟

علی؟! Lollllll

یعنی خانواده اشک تو چشاشون جمع شده بود و تعجب میکردن من چطور درس خوندم اونم اینهمه

برای امتحان ترم سال پیش
از ۱۰ پا میشدم
تا ۴ صبح درس میخوندم
نآشناس
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(31-10-2020، 18:12)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 18:04)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای امتحان ترم سال پیش
از ۱۰ پا میشدم
تا ۴ صبح درس میخوندم

چ دخر خوبی
معلومه خرخونی *****/:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 15:18)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش ب حالتون خوابتون میاددد
من کلا از زندگی سیر شدم38
آخه کلاس آنلاین چیهcry2cry2cry2cry2همش سوتی میدمممcry2cry2aquarium

@"ѕєнυη"
تو روحت فاطمهTelegh_01
رمانتو بنظرم ده بار خوندمTelegh_01Telegh_01
خیارررTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
گوجم بخرTelegh_00

Telegh_01
سپاس دادی؟

اوهوم.. مگه میشه ندم(:

(31-10-2020، 16:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 16:46)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دیدی خندیدم نشئم ؛ مریضم 

منم قبلا اینطوری بود پیش دکتر رفتم
لانتی کارش خیلی خوب بود
اگه میخوای بگو ادرسشو بدم=|>

(31-10-2020، 16:51)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟
گرگانم497

فک کردم رشت میای:|

حیف شد...رشتم اگه میافتادم نمیزاشتن بیام(:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_ ، *Aɴѕel*
(31-10-2020، 18:26)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 17:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
سپاس دادی؟

اوهوم.. مگه میشه ندم(:

(31-10-2020، 16:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لانتی کارش خیلی خوب بود

آفری
(31-10-2020، 18:26)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
سپاس دادی؟

اوهوم.. مگه میشه ندم(:

لانتی کارش خیلی خوب بود

آفرین جیگر
ساعت 9 تو فلش باش منم میام بحرفیم الانم بنداز شبکه نمایش
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
@"ѕєнυη"
دارم تماشا "سرنوشت"میبینمممممممم
نمایش چیشی میده؟!
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(31-10-2020، 13:16)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 12:53)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لابد میخوای سهندو به سرنوشت اون بنده خدا دچار کنی Telegh_01
اون آدم نبود ک شهید شد(:

چی شد؟ میمردی براش که Telegh_01
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، parisa 1375
(31-10-2020، 18:43)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнυ"
دارم تماشا "سرنوشت"میبینمممممممم
نمایش چیشی میده؟!
سفر در دور دنیا در 80 روز
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 18:02)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی؟! Lollllll

اونم فکر خوبیع هــا v=
ولی دلم نمیاد

پس کیه O_O

چی شده ؟!؟!؟؟

علی؟! Lollllll

باورت میشه من تو یه زمانی روزی ۱۷ ساعت درس میخوندم ؟
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان