امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

با اجازه بزرگترا من یک ماسک کدویی دارم(=
Everything is Temporary(:
آگهی
(31-10-2020، 14:43)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

NO CUNTRY FOR TERORISTS

(31-10-2020، 14:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که نمیدونین چه بلایی سر صورتم آوردم .__.
خودم میبینم یه لحظه قلبم وامیسته ._.
+
گفت FEAR یاد بازی FEAR افتادم
کسی بازی کرده؟
اون دختر لباس قرمز؟
اره بابا خیلی فانه

فان ؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(31-10-2020، 14:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:43)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

NO CUNTRY FOR TERORISTS

اون دختر لباس قرمز؟
اره بابا خیلی فانه

فان ؟
پ ن پ ترسناک.
برای من فانه ترسناک نیست.
پنج روز در کنار فردی
 سپاس شده توسط *VENUS*
(31-10-2020، 14:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فان ؟
پ ن پ ترسناک.
پنج روز در کنار فردی

نمیدونم چند سالم بود وقتی بازی میکردمش
شاید ۱۰
هنوزم خاطره هاش تو ذهنمه .__.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(31-10-2020، 14:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ ن پ ترسناک.
پنج روز در کنار فردی

نمیدونم چند سالم بود وقتی بازی میکردمش
شاید ۱۰
هنوزم خاطره هاش تو ذهنمه .__.
ترسناک ترین بازی ای که کردم پنج روز در کنار فردی بود._.
(31-10-2020، 14:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:31)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه تکلیف داده به اسم " تکلیف طول ترم" بعد مهلتش تا امشبهTelegh_11

به مام گفته استادش که باید بریم تو سایت نهاد رهبری
بعد ۱۵ جلسه کلاسای تو اون سایتو بگذرونیم !
کلاسای خودشم هر هفته هست
بعد از اون کلاسا امتحانم میخواد بگیره .__.
هر کلاسم ۱ ساعتو نیمه
۱۰ روزم مهلت داده
زنیکه -__-

خداروشکر ما این مرحله رو ترم پیش پشت سر گذاشتیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(31-10-2020، 14:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:40)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو ps4 داشتم که دیگه ندارم ..
براول استارز هم باحاله خواستی نصب کن 
هرچند تایم بازی کردنم بهش نمیرسه اختصاصش دادم به کالاف ، بازی آنلاین کل حالش به اینه با یکی بری هرچی بیشتر باحال تر! وگرنه خسته کننده میشه 

هوم دقیقا
یا اینجا عضو clan شی که اینجوری کلی رفیق تو اونجا پیدا میکنی دیگه
من نمیدونم چرا اکثرا اینجا عربن ؟
من یه مدت به شدتتتتت معتاد بازی state of survival شده بودم -__-
عربا همه جا هستن
اعتیاد بلای خانمان بر اندازیه 
من کالاف 4 آنلاین بازی میکردم چندین سال پیش اینم یجور اعتیاد بود
بعضی مپ های همین کالاف موبایل کپی از اونه ..
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(31-10-2020، 8:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه به ارزوشون رسیدن^^
البته من خیلی وقته رسیدم:دی

قربونت برم مننن
آره آره چه عکس تحفه‌ای هم بوده حالا :"

(31-10-2020، 14:14)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Offred"
هی دختر چش خوشگل،اول اینکه چقد شالت قشنگه
دوم اینکه ای میس یو

هاهاها اصلاً هدف اصلیِ عکس گذاشتنم شو آف همون شاله بود.
ممنونممم.

___

@ʜɪᴅᴅᴇɴ
@*VENUS*

بازی فقط شل شاک :v
هرچند نمی‎‌دونم یادتونه یا نه ..
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، *VENUS* ، امیر‌حسین
(31-10-2020، 14:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان دان میکنم^.^

^______^

دیگه مجبور نیستم بازیه ضعیف این پسرارو تحمل کنم !
>_<
خیلی محیط بازی ترسناکه

(31-10-2020، 14:32)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم
تو چطوری^^
من کی کجا؟!

بدک نیستمی
همین الانSad

شکر^^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Ξrιc logιc ، *VENUS*
(31-10-2020، 14:02)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 13:59)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام سلام
خوبو عالی..شما خوبین؟(:

منم خوبم خوابالودم Telegh_33

ملیکااا  

خوش ب حالتون خوابتون میاددد
من کلا از زندگی سیر شدم38
آخه کلاس آنلاین چیهcry2cry2cry2cry2همش سوتی میدمممcry2cry2aquarium

@"ѕєнυη"
تو روحت فاطمهTelegh_01
رمانتو بنظرم ده بار خوندمTelegh_01Telegh_01
خیارررTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
گوجم بخرTelegh_00
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان