امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(31-10-2020، 10:24)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریاضی و فیزیک بدرد نخور ترین درس

۱۵۰٪
موافقم:|||
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(31-10-2020، 10:23)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 10:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/files/ctlk_۲۰۲۰۱۰۳۱_۱۰۳۸۰۵.jpg

.__.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/20201031-110147.jpg
بگو خدا بدع برکتD:

(31-10-2020، 10:19)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام علیکم.

علیک سلام:|
مرسی^^♡

(31-10-2020، 10:24)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریاضی و فیزیک بدرد نخور ترین درس

موافقم!|:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(31-10-2020، 10:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 8:14)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره بیگ بلو
من کلا نابود میشم با بیگ بلو

نشنیدم تاحالا اسمشو33مثه شاده؟!
بیگ بلو باتن
نع مثلا من از 1 ساعت کلاس ریاضی فقط 5 دقیقش صدا خوب بود/:
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 10:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 10:15)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشنیدم تاحالا اسمشو33مثه شاده؟!
بیگ بلو باتن

اها..مثله وبینارو ادوبه..
برا ماهم یهو صدا قط شد28
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(31-10-2020، 10:28)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 10:27)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیگ بلو باتن

برا ماهم یهو صدا قط شد28
اره
من هر روز این مشکلو دارم
یه چند بارم از کلاس انداختم بیرونTelegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 10:30)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 10:28)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا ماهم یهو صدا قط شد28
اره
من هر روز این مشکلو دارم

خیلی چیزای بدی هستن!|:
الان این استاده هرچی تو ادوب گف باز تو واتساپم گف||:
تف|:
من هیچی نفهمیدمTelegh_59Telegh_01Telegh_42
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(31-10-2020، 9:06)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 8:52)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه به ارزوشون رسیدن^^
البته من خیلی وقته رسیدم:دی

آرزوهای من بزرگتره. پس همه غیر از من

منم ارزو دارم شیر موز بی پایان داشته باشم
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(31-10-2020، 10:44)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 9:06)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرزوهای من بزرگتره. پس همه غیر از من

منم ارزو دارم شیر موز بی پایان داشته باشم

خب خودت تولید کن
ناشناس
 سپاس شده توسط م‍حمّد
کارای میکاپ هالوین تموم شد ..
از صبح کل خانواده رو سکته دادم ^.^
@ѕєнυη
 سپاس شده توسط _sehun_
(31-10-2020، 10:32)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 10:30)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
من هر روز این مشکلو دارم

خیلی چیزای بدی هستن!|:
الان این استاده هرچی تو ادوب گف باز تو واتساپم گف||:
تف|:
من هیچی نفهمیدمTelegh_59Telegh_01Telegh_42
دقیقا تازه اینترنتم ضعیفه
/: کلا انلاین بد
تفففففف/:
منم
کنکورو نابود میدم با این وضعیت/:
چه قشنگه زندگی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان