امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(30-10-2020، 22:32)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 22:27):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواید راحنماییتون کنم

خوشحال میشم

بله حتما
شما اگه میخواید پیام خصوصی بدید باید ارسالاتون 11 تا بشه که الان یکی دارید و توی بخش گفت و گو ازاد ارسال حساب نیست توی بخشای دیگه نظر بدید تا بتونید پیام خصوصی بدید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ 106
آگهی
با هزار شوق و ذوق پیام خصوصی که فرستاده شده بود بود باز کردم دیدم توش نوشته : سلام بر بی ارزش ترین ادم فلشخور  Telegh_59
من گذشتم :/ خداهم بگذره :/
ولی...
دفعه بعدی که خواستید همچین پیامی بفزستید عنوانشو متناسب با محتواش کنید -_-
بای. نه وایسا. یچیزی رو فراموش کردم....
 Telegh_01 Telegh_01Telegh_01 Telegh_01Telegh_01 Telegh_01Telegh_01 Telegh_01
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، _leιтo_
(30-10-2020، 22:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 22:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bathtime
کشک بادمجون^_^

بادمجون :v
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(30-10-2020، 22:35)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 22:32)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کشک بادمجون^_^

فردا قراره کشک بادمجون بخوریم^^
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، BIG-DARK
(30-10-2020، 22:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 22:35)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فردا قراره کشک بادمجون بخوریم^^

به سلامتی ._.
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(30-10-2020، 22:35)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با هزار شوق و ذوق پیام خصوصی که فرستاده شده بود بود باز کردم دیدم توش نوشته : سلام بر بی ارزش ترین ادم فلشخور  Telegh_59
ولی...

گفتم که تازه اومدم هنوز نمیدونم چی به چیه
نـבارم تر๛ از این בنیاے ؋ـانی⚰️ گذشت ها گذشت ماهم میگزریم??️
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، م‍حمّد ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(30-10-2020، 22:38)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 22:35)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی...

به به (با فتحه کشیده) خوش اومدی Smile

هیچ.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، BIG-DARK
Wink 
(30-10-2020، 22:38)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی...

ماهمه مون اين پيام هارو خونديم روز اول اونم به قول شما باهزارتا شوق و ذوق
الان كه ميبيني رسيديم به اين جا لطف  و كمك دوستان بود (:
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، *Aɴѕel*
(30-10-2020، 21:17)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 17:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راهبه خیلی ترسناکه*-*
وای من انقد از لنز میترسم
چشات قهوه ایه؟مشکلی نیس بابا

کجایی جیمینا؟))=
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿
@♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿

الهی مگه اینکه تو اینجا دلتنگم شی کوچولوم(:♡
ببخشید کلی دلتنگت بودممم♥

منم همینطور):
کجا بودی؟

(30-10-2020، 19:54)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 19:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به علیک *** من//:
بدم
میدانم میدانم
با من اینکارو نکن الان من همه نوع حروفی را جای اینایی که شبیه ستاره هستند می گذارم و از هر کدام کلمه ای به دست می آید که از دیگری بدتر است و من نمیدانم که دقیقا کدام را می گویی ،دلت می آید مرا دچار دوگانگی کنی؟/:
چرا بد هستی ای کولون بالا روی من؟
افرین بدان و اگاه باش

همانجا که ****** را گفتم//=
شکست عشقی خورده ام
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، _ƇRAƵƳ_ ، لــــــــــⓘلی
هوم .__.

شنیدم دخترم قراره از خونه فرار کنه
خالشم قراره کمکش کنه..

کی میخواد اول بمیره ؟ ^.^

@|ᴛᴏxɪᴄ|

@ʀօʍɨʀ

-_______-

+
آنا ؟ زن بی زن !

همش چند ساعت نبودم ! -___-
چشم منو دور دیدن
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، parisa 1375 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان