امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(29-10-2020، 19:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:39)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور شد که بیماری نیست؟ 

نمی دونم

امروز خیلی تایپ کردم
دیگه حال ندارم.. دو ساعت همینارو تو پ.خ واسه محمد نوشتم -__-
فردا بیا راجبش صحبت کنیم

باشه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(29-10-2020، 19:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:46)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.

خدافظ
خوش اومدی
حالا برو!:||
کجا برم؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(29-10-2020، 19:48)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:48)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافظ
خوش اومدی
حالا برو!:||
کجا برم؟

همون جایی که بودی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(29-10-2020، 19:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:48)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا برم؟

همون جایی که بودی
منظورت چیه؟
(29-10-2020، 19:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:41)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشمممممم حتمااااا...چاکر همه..ب شرط اینکه اونام سپاس بدن"نمیدن"fishing
اگه چشم به این داری سپاس بدن کلا نده خودتم اذیت نمیشی 
سپاس خیلی داستان داره با این دو چشم خویشتن دیدم چه گریه هایی که براش چه گولاخایی کردن |:

ن والا...ندادن ک ندادن|:
من ب اون پرهامم سپاس میدم...عادت کردم|:Telegh_01
اره گفتگو های چن سال پیشو خوندم..دیدم|:
برا هرچی گریه کنم برا سپاس نمیکنم Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(29-10-2020، 19:49)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون جایی که بودی
منظورت چیه؟

:|
یعنی بروووو
نآشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(29-10-2020، 19:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:49)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت چیه؟

یعنی بروووو
چرا از من شاکی هستی؟
مگه من چه کار کردم؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(29-10-2020، 19:49)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:45)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه چشم به این داری سپاس بدن کلا نده خودتم اذیت نمیشی 
سپاس خیلی داستان داره با این دو چشم خویشتن دیدم چه گریه هایی که براش چه گولاخایی کردن |:

ن والا...ندادن ک ندادن|:
من ب اون پرهامم سپاس میدم...عادت کردم|:Telegh_01
اره گفتگو های چن سال پیشو خوندم..دیدم|:
برا هرچی گریه کنم برا سپاس نمیکنم Exclamation
خداوکیلی نرو اونطور جاها
گریه منظورم به آب و تاب افتادنه! اینُ زیاد میتونی ببینی 
تهش قراره اکانتت رو ول کنی بری به امون خدا 
فلشخور مثل دنیا میمونه :V
این اعداد هم فانی .. 
حال احوال؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
دعوا داریم امشب؟33
اگه داریم بگین..بمونم33
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(29-10-2020، 19:50)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 19:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی بروووو
چرا از من شاکی هستی؟
مگه من چه کار کردم؟
بی تربیته ولش کن ..
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان