امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(26-10-2020، 14:02)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2020، 14:00)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا دمت گرم._.
اسم کاربریت این بود=ali
یه چیزای اندکی به از ذهنم میگذره ولی اسم کاربریم نه این نبوده این ماجرایی ام که میگی دیگه تهش یه سال ازش گذشته باشه دیگه..
مخلصم خلاصه 
موفق باشی 

عع/=
چاکرم
همچنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(26-10-2020، 13:39)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2020، 13:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرام باش ^.^

من تازه شروع کردم
الان lvl 34 ام
هنوز بچه سربازم lol

بزا آپدیت بشه برا من 
خودم میام carry مکنم .ـ.
کجایی؟! بیا بازی کنیم >.<
علیم میاد
علییییی اقا؟
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
اون علیا کلا آف شدن هرچند سال یه بار یه سری میزنن
در روح شهید پرور حاجتیون ظن و گمان مبرید! تا شاید رستگار شوید :V

(26-10-2020، 14:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-10-2020، 13:39)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزا آپدیت بشه برا من 
خودم میام carry مکنم .ـ.
علیم میاد
علییییی اقا؟
مال من آپدیت نیست 
قبلا یکم بازی میکردم ، آپدیت میکنم آیدیمو میفرستم برات
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
Telegh_44
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(26-10-2020، 14:10)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون علیا کلا آف شدن هرچند سال یه بار یه سری میزنن
در روح شهید پرور حاجتیون ظن و گمان مبرید! تا شاید رستگار شوید :V

(26-10-2020، 14:10)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیم میاد
علییییی اقا؟
مال من آپدیت نیست 
قبلا یکم بازی میکردم ، آپدیت میکنم آیدیمو میفرستم برات

اوکییی ^.^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
Telegh_59
Everything is Temporary(:

(26-10-2020، 13:39)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزا آپدیت بشه برا من 
خودم میام carry مکنم .ـ.
علیم میاد
علییییی اقا؟
همین الان تموم شد آپدیت
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
نف.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
(26-10-2020، 14:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نف.....

نفت؟
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
چی بازی میکنید؟
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان