امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(20-10-2020، 19:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه ی چیزی هست:ngh:

چیی؟ 8

من هنوز اونو دوس دارمp336
اسم نیار..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(20-10-2020، 19:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیی؟ 8

اسم نیار..

نههه قلبم شیکستتت crying
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم نیار..

نههه قلبم شیکستتت crying

نارحت نباش دختر تو فلش پُرهng2
من نشد یکی دیگهng2
ناراحت نباشng2
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(20-10-2020، 19:54)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههه قلبم شیکستتت crying

من نشد یکی دیگهng2
ناراحت نباشng2

هستتتمممم crying
من تورو دوس داشتم عاشقت بودم)=
نروو)=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:54)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نشد یکی دیگهng2
ناراحت نباشng2

هستتتمممم crying
نروو)=
میگم نباش2020
بودی؟داشتی؟12
میرمikeikeike
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_
(20-10-2020، 18:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال امتحانی چند سال بعد/=
آیدل ها چه بودند و چه کردند؟
راز موفقیت اکسو و بی تی اس را در یک ببند توضیح دهید
هدف کی پاپر هارا بنویسید
چرا لوهان رفت؟با رسم شکل/=

(20-10-2020، 18:36)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش؟

بگم آبجی خوبه؟

بچم کجا رفته؟o_oلوهان کجا رفته؟
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق
(20-10-2020، 19:57)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هستتتمممم crying
نروو)=
میگم نباش2020
بودی؟داشتی؟12
میرمikeikeike

نههه
آره /اره Heart

(20-10-2020، 19:57)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 18:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال امتحانی چند سال بعد/=
آیدل ها چه بودند و چه کردند؟
راز موفقیت اکسو و بی تی اس را در یک ببند توضیح دهید
هدف کی پاپر هارا بنویسید
چرا لوهان رفت؟با رسم شکل/=

بگم آبجی خوبه؟

بچم کجا رفته؟o_oلوهان کجا رفته؟

شیش سال پیش با تعو و کریس از اکسو رف/=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، کــــــــــⓐرمَن
(20-10-2020، 19:46)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:45)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا فراموش کنیم−_−
خیلی من اوایل بخاطر اینکه قیافه ی دی او خیلی جدی بود خوشم نمیومد ازش ولی الان خیلی دوسش دارمo_O

اوکی/=
خیلی بانمکه*-*
منم از کای خوشم نمیومد ولی الان عاشقشم*-*

افنر♡
مخصوصا خنده هاش(ارمی ال شدم ولی بیشتر طرفدار بی تی اسمike )
کای ایز هات چاکلت♡_♡
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
هعی خدا...
(((:

•ناشناس•
(20-10-2020، 20:00)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-10-2020، 19:46)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی/=
خیلی بانمکه*-*
منم از کای خوشم نمیومد ولی الان عاشقشم*-*

افنر♡
مخصوصا خنده هاش(ارمی ال شدم ولی بیشتر طرفدار بی تی اسمike )
کای ایز هات چاکلت♡_♡

/=
میدانم خیلی عشقه*-*
کای سکشی*-*
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 199 مهمان