امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

پیشنهادم اینه کاربرد های علم ریاضی رو حتما مطاله کنی :v
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، م‍حمّد
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s16.picofile.com/d/8411388300/59da2a09-e031-411f-8e07-957ab911b9c3/Dj_AlirezA_Shabe_Eshgh_Www_NajiMusic_IR_.mp3

44
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
(19-10-2020، 22:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگم درس بو داره یا فایده؟! :/
همه زندگی ها با مدار تاریخ می چرخه همه داشته ها میگن تاریخ معلمه همینه  بصورت کلی علوم انسانی درجه بالاتری به علم تجربی داره 
اما هر کی تنبله....

اینا دلیل به تنبلی نیست

قطعا همینطوره , البته علوم انسانی درسای شیرین تر و قشنگ تری داره .
همین خودِ من ترجیحم اینه وقتمو بیشتر بزارم پای درس یا چیزی که میدونم بدرد میخوره .. تاریخ معلمه درسته ، ولی نهایتا تا دورانی که اعراب مسلمان اومدن به ایران و نهایتا چند سال قبلش .. نه اینکه برگردیم به دوران حکومت ماد ها !
 ماد ها؟! هوخشتره؟ دیااکو؟ 
بیشترین حدی که توجه بهش میشه هخامنشیانه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 22:38)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:33)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینو به اون بگو :|
تو تاریخ میخونیم فایده ش بهره گیری از گذشته برای حال و اینده ولی مسلما تدبیر چند هزار سال پیش تو جامعه ی امروزی زیاد کار آمد نیست :|
هیچ جای زندگی کاربرد نداره خب ._.

+ممد از ریاضی بدت میاد واسه همینه هی سرت میاد D:

اما هر کی تنبله....

اینا دلیل به تنبلی نیست
وایسا...
بکشم گلن‌گدنو؟
یا با من نبودی؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 22:45)sclvrFoxی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:44)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا مثلا رفتی لب مرز می خوای گرا بدی به توپخونه ارتش الهام و رجبو بزنه
حاجی چه اعتراضاتی راه افتاده بود دیروز !!!

از تنبلی توئه:/
نکنه خیانت کردی؟!!!!

(19-10-2020، 22:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما هر کی تنبله....

اینا دلیل به تنبلی نیست
وایسا...
بکشم گلن‌گدنو؟
یا با من نبودی؟

حرص نخور
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 22:49)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:45)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی چه اعتراضاتی راه افتاده بود دیروز !!!

نکنه خیانت کردی؟!!!!

اون روز گفتن بیاید گردان گفتم شبه، هواهم سرده، حالم ندارم. نرفتم

(19-10-2020، 22:49)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid='3632471' dateline='1603136879']
وایسا...
بکشم گلن‌گدنو؟
یا با من نبودی؟

حرص نخور
[/quote]
حاجی من تجربیم الف بود.
[/quote]
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 22:47)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطعا همینطوره , البته علوم انسانی درسای شیرین تر و قشنگ تری داره .
همین خودِ من ترجیحم اینه وقتمو بیشتر بزارم پای درس یا چیزی که میدونم بدرد میخوره .. تاریخ معلمه درسته ، ولی نهایتا تا دورانی که اعراب مسلمان اومدن به ایران و نهایتا چند سال قبلش .. نه اینکه برگردیم به دوران حکومت ماد ها !

اتفاقا جالبیش اینه این قسمت از تاریخ شیرین تر از جاهای دیگشه ._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(._.)
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(19-10-2020، 22:50)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه خیانت کردی؟!!!!

اون روز گفتن بیاید گردان گفتم شبه، هواهم سرده، حالم ندارم. نرفتم

[quote pid='3632471' dateline='1603136879']
وایسا...
بکشم گلن‌گدنو؟
یا با من نبودی؟

حرص نخور
حاجی من تجربیم الف بود.
[/quote]
[/quote]

روز روشنو گفتی شب؟

(19-10-2020، 22:51)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 22:47)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا جالبیش اینه این قسمت از تاریخ شیرین تر از جاهای دیگشه ._.

ماد ها؟ چطور! ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
نه کلا شروع سلسله رو میگم ..
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 139 مهمان