امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

@ƁяιƖƖιαηт
سلام کاربر حرفه ای
من AX-DETROIT هستم.
آیا مایل هستید که با هم گفت و گو کنیم.

(19-10-2020، 15:57)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 15:53)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ای کاربر حرفه ای
بله با شما هستم

آنالیز رو غلط نوشتی خههخهخهخهههههخهخهخهخخهخهخ
................
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт
آگهی
(19-10-2020، 15:57)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ƁяιƖƖιαηт
سلام کاربر حرفه ای
من AX-DETROIT هستم.

(19-10-2020، 15:57)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنالیز رو غلط نوشتی خههخهخهخهههههخهخهخهخخهخهخ
................

سلام
بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(19-10-2020، 16:17)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 15:57)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ƁяιƖƖιαηт
سلام کاربر حرفه ای
من AX-DETROIT هستم.
سلام
بفرمایید
خب.
درباره خودتون بگید.
چه ورزشی رو دوست دارید؟
چه جور اخلاقی داری؟
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт
(19-10-2020، 16:18)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:17)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
بفرمایید
خب.
درباهر خودتون بگید.
چه ورزشی رو دوست دارید؟
چه جور اخلاقی داری؟

تکواندو ..والیبال ..بیلیارد رودوست دارم شماچی؟
مهربون ..صادق..و...
BFF#

ســلام/ kaffe2
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Đęąđ.ğïřł
(19-10-2020، 16:19)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:18)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب.
درباره خودتون بگید.
چه ورزشی رو دوست دارید؟
چه جور اخلاقی داری؟

مهربون ..صادق..و...
خوبه.
من تنیس رو دوست دارم.
دقیقا مانند اخلاق من.
خب،چه جور حسی داری؟
(19-10-2020، 16:22)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:19)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهربون ..صادق..و...
خوبه.
من تنیس رو دوست دارم.
دقیقا مانند اخلاق من.
خب،چه جور حسی داری؟
خیلیم خوب
اع چه خوب..
راجع به چی؟
BFF#

(19-10-2020، 16:24)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:22)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه.
من تنیس رو دوست دارم.
دقیقا مانند اخلاق من.
خب،چه جور حسی داری؟
خیلیم خوب
اع چه خوب..
راجع به چی؟
درباره زندگی،درباره آینده.
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт
(19-10-2020، 16:25)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:24)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلیم خوب
اع چه خوب..
راجع به چی؟

زندگی که خداروشکرعالیه وهمیشه حس خوبی دارم نسبت به زندگی..
آینده هم فعلاهدفم مشخص کردم تاببینم خداچه میخواد ...
BFF#

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(19-10-2020، 16:28)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-10-2020، 16:25)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی که خداروشکرعالیه وهمیشه حس خوبی دارم نسبت به زندگی..
آینده هم فعلاهدفم مشخص کردم تاببینم خداچه میخواد ...
صداقت خاصی درون شما وجود داره.
خب نظرتون درباره اخلاق من چیه؟
خیلی رو راست
 سپاس شده توسط ƁяιƖƖιαηт

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 240 مهمان