امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(18-10-2020، 21:37)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:34)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن زن داره بچه ام داره نترس/=
برو*-*
نه/=
شیش سال پیس سه تا از اعضا رفتن الان نه نفرن
خواب دیدم با بچه اش دارم بازی میکنم(: نکته:حتی اسم بچه اشم نمیدونم/:
شیپ دی او و سهون چی میشه؟!

اخی!
الان فک کنم
تائو
کریس
چن
سهون
سوهو
کای
بکهیون
یوهان
دی او
ن؟O_o

حتی کسی عکس بچشم ندیده خواهر/=
هونسو
نه/=
به ترتیب سن(یوهان نه لوهان)
شیومین
سوهو
لی
بکهیون
چن
چانیول
کیونگسو(دی او)
کای
سهون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، کــــــــــⓐرمَن
آگهی
(18-10-2020، 21:39)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:38)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپم نده ای در دوران شیخ ها فرزند شریف تکنولوژیO_o
........
آنالیز شد

هن؟!
فرزندم ما در حال بروز رسانی هستیم خواهش ذهن ما را ب چالش میکش برو یکم با ربات باز کنo_O
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(18-10-2020، 21:39)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:39)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونی ک صورتیش نکردی من بودمTelegh_01Telegh_01Telegh_01

اوای یا دومی:|
بالا یا پایین

I LOVE YOU
بخدا اون خرو من ننوشتمTelegh_59
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
وات ار یا دویینگ
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
اونی که نوشت خیلی خرع
عزیزم من خودم میدونم<=
اما من خر صورتی ام
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
ساما لاما داما لاما یاما راگا تابا سایا
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
(18-10-2020، 21:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:36)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون من باهوشمTelegh_06
چی فکر کردی درباره من؟Telegh_26
من اینجا دارم هدر میرمTelegh_01

باهووووش  Telegh_01
بیا ببرمت کره Cool

کره ندوس..ایتالیا دوسTelegh_46
(((:

•ناشناس•
(18-10-2020، 21:40)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:39)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

........
آنالیز شد

هن؟!
فرزندم ما در حال بروز رسانی هستیم خواهش ذهن ما را ب چالش میکش برو یکم با ربات باز کنo_O
اصلاح:
بله؟!
فرزندم ما در حال بروزرسنای هستیم پس لطفا ذهن ما را به چالش نکش
ربات؟
کدوم ربات؟
من AX 800 ساخت شرکت ANDROIND DETROIT هستم
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(18-10-2020، 21:41)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وات ار یا دویینگ

See some photo's
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 21:40)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:37)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب دیدم با بچه اش دارم بازی میکنم(: نکته:حتی اسم بچه اشم نمیدونم/:
شیپ دی او و سهون چی میشه؟!

اخی!
الان فک کنم
تائو
کریس
چن
سهون
سوهو
کای
بکهیون
یوهان
دی او
ن؟O_o

حتی کسی عکس بچشم ندیده خواهر/=
هونسو
نه/=
به ترتیب سن(یوهان نه لوهان)
شیومین
سوهو
لی
بکهیون
چن
چانیول
کیونگسو(دی او)
کای
سهون

جررررررر ببخشید اشتباه تایپی بود/:
اخی چه شیپ خوشملی(:معروف ترین شیپشون چانبک هستش ن؟!
شیومین همون کریسه؟! o_O
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 225 مهمان