امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(18-10-2020، 19:52)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم مثل تو هستم ...

@"мιѕтαкє" حاجی یه سوال الان من یه بسته ایرانسل داشته باشم بعد شبانه ۲ تا ۷ صبح بگیرم

الان الویت بسته با کدومه؟

اخرین بسته احتمالا

اما ممکن هست الگو رعایت بشه و ۲ تا ۷ صبح لحاظ بشه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ملکه رو میشناسید؟

(18-10-2020، 19:56)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 19:52)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ "мιѕтαкє" حاجی یه سوال الان من یه بسته ایرانسل داشته باشم بعد شبانه ۲ تا ۷ صبح بگیرم

الان الویت بسته با کدومه؟

اخرین بسته احتمالا

آها دمت گرم....

فک کنم الگو ۲ تا ۷ صبح رعایت بشه وگرنه ایرانسل حق خوری میکنه در اصل Telegh_59

اگه گفتید اون ملکه کیه؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
خیلی آشناس33
ی راهنمایی کن33
(((:

•ناشناس•
@"وحید.a" دادا روبیکا داری یا تل؟

(18-10-2020، 20:01)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی آشناس33
ی راهنمایی کن33

راهنمایی کنم اسون میشع....

مورد توجه امپراطور در یه فیلم خیلی معروف قرار میگیره....

این یه راهنمایی کوچیک
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 20:03)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا روبیکا داری یا تل؟

(18-10-2020، 20:01)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی آشناس33
ی راهنمایی کن33

راهنمایی کنم اسون میشع....

مورد توجه امپراطور در یه فیلم خیلی معروف قرار میگیره....

این یه راهنمایی کوچیک
خنگ خودتیاا.ولی هرچی فکر میکنم یادم نمیاد Exclamation
یانگومممممممم؟؟
(((:

•ناشناس•
نزدیک شدی (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 19:57)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ملکه رو میشناسید؟

(18-10-2020، 19:56)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخرین بسته احتمالا

آها دمت گرم....

اگه گفتید اون ملکه کیه؟

ی ازمایش خطا کنی ضرر نمیکنی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 20:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزدیک شدی (:

دونگی؟
(((:

•ناشناس•
(18-10-2020، 19:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 18:37)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجقم چطوری؟
@ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ
علیک سلام
خوبم عجیجمTelegh_01
تو خوبی؟

من سلام بلد نیستم/=
آره Telegh_01
خوبم به خوبیت
چخبر؟

(18-10-2020، 19:57)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ملکه رو میشناسید؟

اخرین بسته احتمالا

آها دمت گرم....

اگه گفتید اون ملکه کیه؟

چقد زشته/=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 20:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 19:38)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلام
خوبم عجیجمTelegh_01
تو خوبی؟

من سلام بلد نیستم/=
آره Telegh_01
خوبم به خوبیت
چخبر؟

الان این چیه میزاری/=
ایش/=
شکر
سلامتیت.تو چخبر؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 177 مهمان