امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

شوهر پلاستیکی چیه دیگه ؟ ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник
آگهی
(11-10-2020، 22:44)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی ب ماهم بگو Exclamation
دانشجو پلاستیکی شنیدی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Волшебник
Sad 
يع كاري كردن كه سريع بريزيم بهمحتي براي خودمون هم دردسريم وگرنع قبلا هواي هم و بيشترازاينا داشتيم
يادمه يه مدت نزديك همه چي سرجاش بود ولي الان خوب و بد يكي شد يا رك باشيم جواب خوبي رو بدي يكي ميكنن
تقصيرماهم نيست بلد نيستيم موقع خيلي حرف ها كه به گوش مون ميرسه فكرمون يه سمته ديگه ميره
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط Волшебник
(11-10-2020، 19:20)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 18:54)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزیزِ ننه ((: 
برا پاییز نباشه ینی ی موقع دبگه برم ک پاییز نباشه ؟ ._. من بیخ ریشتونم خلاصه ک (((("

ای بابا ای بابا داشتم ب خودم میگرفتم ک )): چطو دلت میاد بین منو پبتزا , پیتزا رو انتخاب کنی ؟ البته ک منم جات بودم پیتزا رو انتخاب میکردم :| 
سلطان ک آن بشه باید فکری برای پیتزای تو برداریم وگرنه ب چخ میرم ._.
بیشتر گل ب خودی زدم چیکا ب پیتزا دارم ننه ._. 

کاملا در اشتباهی ._.

نه کلا دلم نمیاد، بمون دلبر ))':
خوشم اومد فهمیده ای و میدونی چه انتخابی بهتر از پیتزا
اما چون خیلی مهربونم هم تو باش هم پیتزا ._.
باریکلا دست به دست هم دهید به مهر این شکم را کنید آباد
گفتی پیتزا ارزش آهو نداره

پس خودتم گیوربه آزاری

فدا دلت ننه )): , مال خوب بیخ ریش صاحابشه بمولا ._.
ک چاره ای نداریم ک ._. تو فقط مهربون باش  D: 
والا چاره ای باید اندیشید  ._. 
گفتم نمی ارزه ب آه بعدش ._.

من فقط تخمه دستمه و دارم تماشا میکنم 
ولی گیوربه ازاره بادیه س 
بادیه دنبال گیوربه ها , شاکیری هم دنبال گیوربه ها 
بادیه پیش پیش میکنه , شاکیری لاکتوس میده 

(11-10-2020، 19:22)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@" Moяѕє"
ن همون شونزده ای:ngh:
منم دارم میرم نوزده129f

خب خداروشکر ._.
ننه چی بزرگ شدی ((:
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، Волшебник ، شـــقآیــق ، чернаяЛуна
they ly they ly thely
(11-10-2020، 22:47)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 22:44)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشجو پلاستیکی شنیدی؟

باز باران با ترانه , با گوهر های فراوان , میخورد بر بام خانه 
( وی از شیوه الی بانو و شعرخوانی برای کوچه علی چپ استفاده میکند ) 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

یکبار مصرف
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку
(11-10-2020، 22:59)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 22:47)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشجو پلاستیکی شنیدی؟

باز باران با ترانه , با گوهر های فراوان , میخورد بر بام خانه 
( وی از شیوه الی بانو و شعرخوانی برای کوچه علی چپ استفاده میکند ) 

دهنت دخترTelegh_01Telegh_01Telegh_01
الی بانو ک عشقه29
ی بار باهاشون صبت کردم سوتی دادم:ngh:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
هشت شهید داره از خان طومان میاد.....
هعععیی

در فروشگاه های خارج کشور در دسترسه .. در انواع طرح ها و شکل های مختلف .. تازه بعضیاشونم برقیه
ناشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، م‍حمّد ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان