امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(11-10-2020، 18:47)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 18:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونی که رو پرفمه اونی که رو امضامه...

کره ای؟

آره دیگه از قیافش معلوم نیست؟._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
آگهی
(11-10-2020، 18:56)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 18:47)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کره ای؟

آره دیگه از قیافش معلوم نیست؟._.

باشه .__.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط شـــقآیــق
یو همگی
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
به قول سهون=
میو میو گوم شی ._.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(11-10-2020، 18:54)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 17:53)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقتِ تلخ
نه دیگه تو رفته بودناتو نذار برا پاییز بمون اگه بری یه عالم کینه ی منو به دل میگیرن از رفتنت

شاعر میگه که:
آه اگر دست دل من به تمنا نرسد
یا دل از چنبر عشق تو به من وانرسد
غم هجران به سویت‌تر از این قسمت کن
کاین همه درد به جان من تنها نرسد
( عشق تو نیستیا پیتزاس ._.)
خلاصه که تا به من پیتزا نرسه این درد برای تو به پایان نمیرسه
وایسا ببینم الان به جایگاه والای پیتزا توهین هم کردی؟
وای بر تو

خانوم شاکیری خودت نبودی؟

اره عزیزِ ننه ((: 
برا پاییز نباشه ینی ی موقع دبگه برم ک پاییز نباشه ؟ ._. من بیخ ریشتونم خلاصه ک (((("

ای بابا ای بابا داشتم ب خودم میگرفتم ک )): چطو دلت میاد بین منو پبتزا , پیتزا رو انتخاب کنی ؟ البته ک منم جات بودم پیتزا رو انتخاب میکردم :| 
سلطان ک آن بشه باید فکری برای پیتزای تو برداریم وگرنه ب چخ میرم ._.
بیشتر گل ب خودی زدم چیکا ب پیتزا دارم ننه ._. 

کاملا در اشتباهی ._.

نه کلا دلم نمیاد، بمون دلبر ))':
خوشم اومد فهمیده ای و میدونی چه انتخابی بهتر از پیتزا
اما چون خیلی مهربونم هم تو باش هم پیتزا ._.
باریکلا دست به دست هم دهید به مهر این شکم را کنید آباد
گفتی پیتزا ارزش آهو نداره

پس خودتم گیوربه آزاری
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку
بااااااااهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاشه
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
@"Moяѕє"
ن همون شونزده ای:ngh:
منم دارم میرم نوزده129f
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
(11-10-2020، 18:09):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 18:06)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟ چخبرا ؟ ((:

نه پس میگیم میوووو |:
خوبم تو چطوری سلامتی از شما

پخخخخخخخخخ
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
چرا این هیجده آبان نمیااااااااااااااااااااااااااااااااااد28
(((:

•ناشناس•
(11-10-2020، 19:15)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یو همگی

(:
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان