امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

الان من باید دوباره شروع کنم به همتون درخواست بدم -_-
کی به کی بود ؟!
 سپاس شده توسط *VENUS* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
(11-10-2020، 11:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 11:52):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*.*

@*VENUS*
رفتی

من هیچ جا نمیرم ^.^

اومایگاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈ 141
 سپاس شده توسط *VENUS* ، чернаяЛуна
@"ѕєнυη"

Telegh_01بیا جوجهD:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
(11-10-2020، 11:58)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی به کی بود ؟!

الـی جونی من آرمینام
نمیدونم قبلنا با هم دوست بودیم یا نه ..
منم تازه 6 روزه بعد 4 سال برگشتم
لیست دوستام نصف شده .__.
حافظمم که مثه ماهیه الحمدالله

(11-10-2020، 11:59):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 11:57)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هیچ جا نمیرم ^.^

اومایگاد
بیا پ.خ کارت دارم .__.
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
(11-10-2020، 10:17)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 10:16)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حله

حاجی برو برو به کلاست Heart  Heart

ان خیلی باحاله = ) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قبلا هماهنگ میکردی کلاسمو دیرتر مینداختم و تو خونه حل میکردم برات.

من دیگه انجمن نمیای اگه امتحان داشتی با ممد هماهنگ شو سوالاتتو برا ش بفرست یا ایدی منو ازش بگیر بفزست برات به حله.

بای..
آیدیتو واسم ایمیل کن
sadra134134@gmail.com

(11-10-2020، 11:58)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی به کی بود ؟!

برو نسخه های خیلی قبل گفتگو ازاد رو نگاه کن اکثرا میفهمی کی بودن...

من صدرا هستم فک نکنم کلا منو بشناسی..
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، чернаяЛуна
(11-10-2020، 12:03)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-10-2020، 10:17)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیگه انجمن نمیای اگه امتحان داشتی با ممد هماهنگ شو سوالاتتو برا ش بفرست یا ایدی منو ازش بگیر بفزست برات به حله.

بای..
آیدیتو واسم ایمیل کن
sadra134134@gmail.com
امتحانتو چه کردی؟
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
(11-10-2020، 12:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی به کی بود ؟!

الـی جونی من آرمینام
نمیدونم قبلنا با هم دوست بودیم یا نه ..
منم تازه 6 روزه بعد 4 سال برگشتم
لیست دوستام نصف شده .__.
حافظمم که مثه ماهیه الحمدالله

خوشبختم زیبا (:
حافظه ی منم ماهیه ولی یه تصاویر محوی یادمه تو گ.ا حرف زده بودیم
منم تابستون بعد از چند سال اومدم
لیست دوستای قبلیم که کلا پاک شده بود این چند وقت بچه ها لطف داشتن درخواست دادن دوباره اومدم دیدم همشون پاک شدن
انسانی خونده بودی؟
 سپاس شده توسط *VENUS*
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
(11-10-2020، 12:03)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیگه انجمن نمیای اگه امتحان داشتی با ممد هماهنگ  شو سوالاتتو برا ش بفرست یا ایدی منو ازش بگیر بفزست برات به حله.

بای..
آیدیتو واسم ایمیل کن
sadra134134@gmail.com

کی به کی بود ؟!

برو نسخه های خیلی قبل گفتگو ازاد رو نگاه کن اکثرا میفهمی کی بودن...

من صدرا هستم فک نکنم کلا منو بشناسی..

ممنون از توصیه ی خوبت ولی فعلا حوصلمون گنجایش این جستجو رو نداره
فعلا به بچه هایی که دم دست بودن درخواست دادم هر کی یادم رفت خودش بیاد بگه باریکلا ._.

خوشبختم صدرا ((:
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان