امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(10-10-2020، 18:45)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:41)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ @чернаяЛуна

کوجا بودی الی ):

زیر سایه ی شما استراحت مینمودم

چطوری مه بانو؟ (:

خسته نباشی :v

عالی , شما چطوری دلبر ؟!
نمیگی من یدونه الی جون بیشتر ندارم دق میکنم از دوریش ؟ D:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
آگهی
Blush
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
قشنگه نه
ạrsẖ ậ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈ 115
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، чернаяЛуна
(10-10-2020، 18:48)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@чернаяЛуна

paradox سابق منم من(:

سلام زیبا (: 
وقتی اومدم فقط یه اطلاعیه داشتم اونم تگ تو بود ((:
میخواستم تگت کنم خودت پیش قدم شدی
چطوریایی؟
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(10-10-2020، 18:51)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:48):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به سلامتی
انگاری ما شمارا نمیشناسیم میشود خود را معرفی کنید ایا

الیه هستم از دیار آشنایی
شما چطور؟

ارش هستم خوشبختم ازاشنایی باشما
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط чернаяЛуна
(10-10-2020، 18:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگه نه
ạrsẖ ậ

مثل اينكه يهIكم داره بهترشه/:
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، чернаяЛуна
(10-10-2020، 18:53)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:48)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@чернаяЛуна

paradox سابق منم من(:

سلام زیبا (: 
وقتی اومدم فقط یه اطلاعیه داشتم اونم تگ تو بود ((:
میخواستم تگت کنم خودت پیش قدم شدی
چطوریایی؟
عزیزمی(:
منکه بیشتر تگت کردم|:
من خوبم تو چطوری جان؟(:
(10-10-2020، 18:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:47)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری ملیکا خانم؟ (:

به به چه حافظه ای
شکر بانو
زیر سایه شما به زیستن ادامه میدیم(:

حافظه ی تباه من در حد همین اسم بود باید برم یه دوره بکنم شرمندتون نشم
زیستن دلنشیه یا فقط میگذره؟
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel*
(10-10-2020، 18:55)чернаяЛуна نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:49)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به چه حافظه ای
شکر بانو
زیر سایه شما به زیستن ادامه میدیم(:

حافظه ی تباه من در حد همین اسم بود باید برم یه دوره بکنم شرمندتون نشم
زیستن دلنشیه یا فقط میگذره؟
دلنشین تر از این نمیشه بانو(:!
نآشناس
(10-10-2020، 18:54)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 18:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگه نه
ạrsẖ ậ

مثل اينكه يهIكم داره بهترشه/:

کجاش بزارم
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط чернаяЛуна

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان