امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(10-10-2020، 17:46)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ʀօʍɨʀ
دارم خشمگین میشم !

چه طور !

پ.خ *.*

@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
پ.خ رو بازش کن !!!
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، *Aɴѕel*
آگهی
Star 
(10-10-2020، 17:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:46)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه طور !

پ.خ *.*

@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
پ.خ رو بازش کن !!!

من که اصلا نمیفهمم یهو چرا شد این جوری!
رفیق صمیمی ش کیه بیاد جواب بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط *VENUS*
آنید آنید دختر خوبی باش
تا ایدی اینستاتو به ارمینا ندادم<=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، *VENUS*
(10-10-2020، 17:50)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:47)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.خ *.*

@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
پ.خ رو بازش کن !!!

رفیق صمیمیش قرار بود من باشم .__.
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
چیشده ....
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:51)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آنید آنید دختر خوبی باش
تا ایدی اینستاتو به ارمینا ندادم<=

داریو ندادی!!!!!
ملیییییی >.<
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
Exclamation 
(10-10-2020، 17:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:50)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفیق صمیمیش قرار بود من باشم .__.

خب چیزی نگفته خیلی بعیده
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
 سپاس شده توسط *VENUS*
(10-10-2020، 17:52)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشده ....

ببین کی اینجاست..
ملی؟ اینم عشقِ منه!

ملییییی بده آیدیشو !!!
هیچ کی دوست نداره خشمه آرمینارو ببینه -_-
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 17:52)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشده ....

ببین کی اینجاست..
ملی؟ اینم عشقِ منه!

ملییییی بده آیدیشو !!!
هیچ کی دوست نداره خشمه آرمینارو ببینه -_-

سلام عشق جان
چیشده
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، *VENUS* ، *Aɴѕel*
(10-10-2020، 17:50)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ.خ *.*

@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
@ʀօʍɨʀ
پ.خ رو بازش کن !!!

مامان بند لایکش نمیکنه ناراحته
ناشناس
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان