امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

My cuppy cake^_^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
زهرا کجاس؟
(10-10-2020، 12:20)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 12:16)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

CRANE:YOUR HURT
MITRA:AM DEAD GO GET TO THE ANTIZIN
CRANE:AM SORRY MITRA
RISE:TAHIR!TAHIR!KILL THAT SON OF A BITCH

غم مخور
گذشته ها گذشته
نمیخورم‌ بابا مهم نیس

تنها چیزی که هیچ وقت یادم‌نمیره کاری که بچه های انجمن بخصوص بعضیا با رابطه منو سحر کردن.

حاظر بودن بگن سیروان شوهرمه تا این دختره ازم متنفر بشه Undecided

ای خدا ای خدا ای خدا تمومش کنننننن
@*VENUS*
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
HELO MY FRIEND
(10-10-2020، 12:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 12:04)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکورد دارش منم ولی مورد داریم تز اقا صابر  اخطار گرفته Cool

سیروان تویی؟

همش ی هفته نبودیم ...
صابر همرو نویسنده کرد
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
RELAX MY FRIEND NEVER MIND
(10-10-2020، 12:31)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 12:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان تویی؟

همش ی هفته نبودیم ...
صابر همرو نویسنده کرد

ب جز من._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(10-10-2020، 11:59)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-10-2020، 11:53)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهت اطلاع عمومی من سه بار بن زمان دار شدم یکیش به درخوایت خودم بود دوتاشم ولش

یبارم با بن دایمی  که اونم با اقا صابر حلش کردیم تهمت اینا زده بودن Undecided

من اون اخطاری که  یه هفته پیش گرفتم هیچ سر شوخی با ممد اخرین اخطارم قبل اون مال ۲ ماه پیشه

عا اون یکی که به درخواست خودت بو و یادمه
هممم/=
عاها داداش ولش...
دلیل اخطارا خیلی چرته//=
اره واقعا چرته
چن وقت پیش اومدم گفتم منم بیار تو رمانت یکی ار مدیرا اومده میگه شما اخطار گرفتید برای اسپم
اونوقت 20 درصد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈ 91
من که دیگه نویسنده نمیشم.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان