امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۲ ≈

(08-10-2020، 21:54)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:27)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیدنی؟تو جی جی ام نیستی
=VVVVVVVV

جی جی که از هیدن بهتره

وای برادر مرسی.
همیشه دنبال یکی بودم که همچو من چنین برتریی بده.

جی جی منفوره ولی آخر سر رنکش از بقیّه بالاتره.
بیتش نبود که وضع مذکورشون چنین نبود.

(08-10-2020، 21:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:50)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم یک منظر و دیدگاهه.

برگ ریزونِ پاییز شروع شد با این حجم از انتقاد پذیری D:

قربون قدت برُم برار. عادت کردم.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(08-10-2020، 21:52)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:50)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این به نظرت زن میگیره ؟ D:

=| چرا مگه من چمه؟بهم زن‌ نمیدن؟

به نظر خودت میدن ؟ D:
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق ، bOoOoOy ، Волшебник
بابا چه خبرتونه؟
گ.ا رو گذاشتین رو سرتون.
12 تا صفحه در چند دقیقه.
عجب..
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
@":ǟrǟֆɦ :м"

اولا هیچکی به من علاقه ای نداره (کراش هم نزده)

دوما تک بمونم بهتره
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:53)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:52)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیرینی ما رِ بده D:
@"|ᴛᴏxɪᴄ|"

شیرینی سر قبرمو؟:|

خدا نکنه عع ._.
 سپاس شده توسط Волшебник ، Волшебник ، Ɗєя_Mσηɗ
(08-10-2020، 21:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:52)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=| چرا مگه من چمه؟بهم زن‌ نمیدن؟

به نظر خودت میدن ؟ D:

=)شاید دادن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، bOoOoOy
(08-10-2020، 21:55)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:54)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جی جی که از هیدن بهتره

راک‌ استار شماره یک =v

یکی بهش میگه استاد ایهام
یکی هم میگه موتزارت ایران
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، شـــقآیــق
(08-10-2020، 21:57)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 21:53)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیرینی سر قبرمو؟:|

خدا نکنه عع ._.

بکنه بکنه._.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
(08-10-2020، 21:57)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا چه خبرتونه؟
گ.ا رو گذاشتین رو سرتون.
12 تا صفحه در چند دقیقه.
عجب..

حالا تو چرا ناراحتی ؟
Love
(: ♡
*-*

دلیل این که چرا برگشتم واضحه.
اون موقع نویسنده بودم هزاران حرف و حدیث پشت سرم بود.
حالا که عادی شدم دیگه خیالم راحته.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان