امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

حلال کنید دیگه=v
 سپاس شده توسط *VENUS*
آگهی
امید ؟
=(
(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط لطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

من نمیگم تقصیر پرهام نیست . این پسره خود کرمه
ولی اینجا فندوم کی پاپم نیست که تاهرکی یه چی کوچیک میگه یهو همه گزارشش میکنن و احطار میدن بهش و همه میتوپن بش 
گفتوگو ازاده اسمش روشه هرکی راجب هرچی دلش بخواد میتونه صحبت و بحث کنه الانم گفتم همونقدر ک میتونی عاشق یه چیزی باشی همونقدرم امکان داره یکی متنفر باشه پس بهتره جفت طرفا جنبه حرفای همدیگرو داشته باشن یا کلا هرموردش حرف نزنن 
وقتی شبانه روز اینجا دارن میگن بی تی اس فلان بسار عاشقشونم دیگ بایدتحمل یه نفرم داشته باشن ک میاد یه چرتوپرتی میگه و میره
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، ▪неизвестный▪
جانه هرکی دوس دارین بحثو عوض کنین/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
(07-10-2020، 20:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:43)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کافکا البته نوشته هاش رو قبل مرگ داد به دوستش گفت از بین ببرشون؛ دوستش با این حال منتشرشون کرد.. #آیا میدانستید؟!

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف با این حال.

کاملا اگاه بودم به این قضیه..
باشه بابا تو ام میدونی
تو ام خوبی
مدیریتت مبارک باشه دختر جان [:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(07-10-2020، 20:43)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوخیه؟
شوخیه بدیه..

عطسه!

(07-10-2020، 20:42)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

به به!^_^
به به عزیز دل
خوبی بِِِِیِب؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(07-10-2020، 20:38)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر عجیبه من یکی حتی دیگه حوصله بحث هم ندارم
قبلا ده صفحه تایپ می کردم اما الان میگم بی خیال
@Offred
چطوری؟*-*

آخ گفتی. منم. پیر شدیم دیگه. D:

خوووبم عزیزدل، تو چطوری؟ 

بقیه‌تون چطورین؟ آرمینا؟ ملیکا؟ شقایق؟ سهون؟ امید؟ خوبه همه چی؟ ._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، sober ، *VENUS* ، _sehun_
(07-10-2020، 20:45)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس کجا این بحث رو کنیم؟
یه تاپیک بزنیم با نام:بحث داغ درباره ضد همجنسگرایی؟

شما مثله اینکه متوجه نمیشی!
ما داریم میگیم بحث نکنید!
حرفای شما برای خودتون هست سلیقه خودتون هست افکار و عقاید خودتون هست تو گ.ا که جمعی در حال گفت و گو هستن جای این حرفا نیست!
مگه من به شما نگفتم سکوت کنید!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من دیگه حرف نمیزنم.
(07-10-2020، 20:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانه هرکی دوس دارین بحثو عوض کنین/:

بزار یبار برای همیشه این بحث تموم بشه دگ اینجوری نشه
واگرنه همیشه این بحث اینجا بود بین دو گروها
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 20:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس کجا این بحث رو کنیم؟
یه تاپیک بزنیم با نام:بحث داغ درباره ضد همجنسگرایی؟

قبلانم گفتم..
عقاید شخصی واسه خوده شخصه...
باید یاد بگیریم به همه ی عقاید احترام بذاریم نه؟

حرف حق.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان