امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 20:38)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.
قربون ادم چیز فهم

توام بچه بازی بزار کنار یبار گیر میدی...دوبار گیر میدی... ده بار گیر میدی...ساعت به ساعت میای یه گیری به بی تی اس میدی 
به خیارم اینقدر بدوبیراه بگی یکی اخرش اعصابش خورد میشه Telegh_59
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(07-10-2020، 20:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:35)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو کتاب بنویس بده انتشارات پس فردا میتونی بگی تو یه سایتی چن تا گولاخ مسخرم کردن و الان من ملقب به کافکایِ ایرانی شدم تو این سن..
#successful  Bl8

به خدا همه بزرگان همینجوری شروع کردن!
کافکا البته نوشته هاش رو قبل مرگ داد به دوستش گفت از بین ببرشون؛ دوستش با این حال منتشرشون کرد.. #آیا میدانستید؟!

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف با این حال.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(07-10-2020، 20:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرما خوردم(=
کرونا گرفتم(((=
الان میمیرم(((((=

شوخیه؟
شوخیه بدیه..

عطسه!

(07-10-2020، 20:42)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..

به به!^_^
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-10-2020، 20:30)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ʀօʍɨʀ"
یه محبت بکن:
جون من تاپیک هایی که میخوام توی ادبیات بزنم رو پاک نکن.
نترس،چیزی نیست،داستان های آموزنده که خودم ساختمشون.
اگه خودت تالیفش کرده باشی که صد در صد اموزندس.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(07-10-2020، 20:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین
پس کجا این بحث رو کنیم؟
یه تاپیک بزنیم با نام:بحث داغ درباره ضد همجنسگرایی؟

قبلانم گفتم..
عقاید شخصی واسه خوده شخصه...
باید یاد بگیریم به همه ی عقاید احترام بذاریم نه؟
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(07-10-2020، 20:42)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:38)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربون ادم چیز فهم

توام بچه بازی بزار کنار یبار گیر میدی...دوبار گیر میدی... ده بار گیر میدی...ساعت به ساعت میای یه گیری به بی تی اس میدی 
به خیارم اینقدر بدوبیراه بگی یکی اخرش اعصابش خورد میشه Telegh_59
شاید باورت نشه،ولی سه چار ماه بود که به بی تی اس گیر نداده بودم.
(07-10-2020، 20:43)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خدا همه بزرگان همینجوری شروع کردن!
کافکا البته نوشته هاش رو قبل مرگ داد به دوستش گفت از بین ببرشون؛ دوستش با این حال منتشرشون کرد.. #آیا میدانستید؟!

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف با این حال.

کاملا اگاه بودم به این قضیه..
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(07-10-2020، 20:43)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:30)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ʀօʍɨʀ"
یه محبت بکن:
جون من تاپیک هایی که میخوام توی ادبیات بزنم رو پاک نکن.
نترس،چیزی نیست،داستان های آموزنده که خودم ساختمشون.
اگه خودت تالیفش کرده باشی که صد در صد اموزندس.
مرسی.
(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.

حرف حق.

من خودم راجب چیزی که بهش علاقه دارم(کشتی کج)

تحقیق کردم راجب شیطانی بودنش و دیدم یه سری چیزای شیطان پرستی داره

اما نه دادی بیدادی کردم نه هیچی!

مثبا نگفتم چرا چرت و پرت میگین

اینا همش یه مشت چرنده

و ....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Ξrιc logιc
(07-10-2020، 20:42)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین
پس کجا این بحث رو کنیم؟
یه تاپیک بزنیم با نام:بحث داغ درباره ضد همجنسگرایی؟

شما مثله اینکه متوجه نمیشی!
ما داریم میگیم بحث نکنید!
حرفای شما برای خودتون هست سلیقه خودتون هست افکار و عقاید خودتون هست تو گ.ا که جمعی در حال گفت و گو هستن جای این حرفا نیست!
مگه من به شما نگفتم سکوت کنید!
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS* ، شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان