امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 21:19)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم تو لیست دوستامی!
هم باهات پ.خ دارم
هم مثل اینکه به شدت دوست داشتم!

اره یادمه ک تو لیست دوستای منم بودی 
و خیلی وقت بود آن نشده بودی ..

برای اطلاعات بیشتر ب پ.خ مراجعه کنیم ._. 

یه ۳ سالی میشه._.

چشم چشم ^.^
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 21:20)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

یکی بیاد اهنگ هندی پخش کنه ((:

به به ببین کی اینجاس ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط Mαяѕє ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 21:13)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:10)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

What the fuck 
هنگام تعجب بکار میبرن

حالا چرا همچین حرفع ذشتی ._.

ببخشید دگ خارجیا بی ادبن
What the hell هم هست
تعجب از نوع عصبانی
What the heck 
مودبانه وات ده فاک 
D:
(06-10-2020، 21:13)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:10)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

What the fuck 
هنگام تعجب بکار میبرن

ممنون
ی جا دیگه دیده بودم نوشته بود:ولکام تو فیسبوک///:

عا اره اون یه جوک بود در واقع یه اسکرین شات بود ۷ ۸ سال پبش فیسبوک مد بود عکسش پخش شده بود یارو داشت با باباش حرف میزد تو چت باباش یه چی میگه پسره میگه wtf باباش میگی ینی چی؟ میگه ولکام تو فیسبوک
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-10-2020، 21:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:20)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسجد؟! ._.
مطمئنی مادر؟
چون من که همش تو مهمونیا بودم

اوپس._.

(06-10-2020، 21:20)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

لا لا لا لا لا لا

ولی این بیشتر خواب میکنه :|
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ρυяρℓє_ѕку ، *VENUS*
(06-10-2020، 21:21)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوپس._.

لا لا لا لا لا لا

بنده جز شاعران هند هستم خانوم=vv
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *VENUS*
(06-10-2020، 21:12)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:07)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

wtfینی چی؟

شاید اختار بگیرم ولی میگم/=
مخفف
wat the fuke

مهدکودکه مگه خانم معلم دعوات کنه
همه اینجا میدونن موجب اذیت هیچکسم نمیشه 
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(06-10-2020، 21:21)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

به به ببین کی اینجاس ._.

برو پ.خ شون عزیزم D;

(06-10-2020، 21:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:21)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا ((:
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، *VENUS*
(06-10-2020، 21:20)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:19)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایستا وایستا فکر کنم میشناسم
آرمی اسم همون لیدر گروه BTS بود؟!
شایدم اشتباه میکنم

نه نه اون نامجونه
آرمی ب فناشون میگن (:

آهاااااا ^.^
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 21:22)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 21:21)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به ببین کی اینجاس ._.

برو پ.خ شون عزیزم D;

(06-10-2020، 21:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا ((:
مادرمو به شما میسپارمااا
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، *VENUS*

@*VENUS*

چرا منو تگ میکنی؟!؟!؟!؟ LOLLLL
من به حضرت عباس یه دونه اهنگ هندیم ندارمممم!!
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان