امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 15:20):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداممممممممممممم

اوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

واقعا حکمتی
OMG Smile
میدونی جالب ترین بخش این زندگی چیه.؟
اینکه ما تو عصری زندگی میکنیم که
گوشی هاش هوشمندن
ولی ادماش احمق Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16336926635920
(حرفتو بهم بگو.دیدم همه گذاشت منم گذاشتم جیز)
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 18:07)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:05)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههممم)=
اونی که عکسه سیاه بود دور سر ته ستاره بود

نه عزیزم ازاین هنرا ندارم :/
راستی تو نمیتونی اصن روبیک حرف بزنی؟!

مث خودمی خواهری/=
رع مامانم بدونه اون دوتا پستم که گذاشتم میکشتم//////////=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
(06-10-2020، 18:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:07)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمی شه همه جیگر طلا باشند که. اصلاً از لحاظ علم آمار اون قدر ها طلا روی کره زمین نداریم.

حسودو نگا.!!
تو فقط جیگر طلا باش
واسه وحید‌ یه اسم دیگه انتخاب میکنم

قرار نبود حسادتِ پخش شده در پیام این قدر واضح باشه و به چشمتون بیاد ولی خب.

بستگی داره اون یکی اسم چی باشه.
بعد طبق تبصره چهل و چهارم قانون اساسی جیگر طلا ها؛ اوّلین جیگرطلا می تونه انتخاب کنه اسمش همین باشه یا دوّمی.

واقعاً اون دو خط مذکور چی بود نوشتم؟! تبصره؟! وتف.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 18:10)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:07)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه عزیزم ازاین هنرا ندارم :/
راستی تو نمیتونی اصن روبیک حرف بزنی؟!

مث خودمی خواهری/=
رع مامانم بدونه اون دوتا پستم که گذاشتم میکشتم//////////=

هی .. انا بهم گف ی ادیت بزن نزدم هنو :/
عی بابا ):
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_
جیگرمونُ بفروشیم بزنیم به زخمای زندگی بابا، این چه وضعشه ..
(06-10-2020، 18:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:08)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غمم گین می‌شه وقتی شوخیامو نمی‌گیرین. (": اینم ادامه‌ی همون شوخی خونه زندگی و خانم قری بودن و بچه و اینا بود الان.

آی صنم آی صنمممم
تو که میدونی من کلا دیر میگیرم صنمممممم
یه لحظه خون جلو چشمامو گرفت
اماده بودم خون به پا کنممممم

اگه می‌گفتم پاشم تو تشت شیر می‌شورم دیگه چیکار می‌کردی :"

راستی این بچه‌ی بی‌نوا که می‌خواست مرتکبِ suicide بشه چی شد؟ جواب تو رو داد؟ نگران شدم یهو.
(06-10-2020، 18:11)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسودو نگا.!!
تو فقط جیگر طلا باش
واسه وحید‌ یه اسم دیگه انتخاب میکنم

بعد طبق تبصره چهل و چهارم قانون اساسی جیگر طلا ها؛ اوّلین جیگرطلا می تونه انتخاب کنه اسمش همین باشه یا دوّمی.

ملی؟! این همیشه اینقدر جیگر طلائه؟! .__.
داره اعصابمو بهم میریزه

(06-10-2020، 18:14)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آی صنم آی صنمممم
تو که میدونی من کلا دیر میگیرم صنمممممم
یه لحظه خون جلو چشمامو گرفت
اماده بودم خون به پا کنممممم

اگه می‌گفتم پاشم تو تشت شیر می‌شورم دیگه چیکار می‌کردی :"

راستی این بچه‌ی بی‌نوا که می‌خواست مرتکبِ suicide بشه چی شد؟ جواب تو رو داد؟ نگران شدم یهو.

صنم! پا میشدم میومدم در خونتون آقای پفیوزتونو پاره میکردم ^.^
روده هاشو از تو شکمش میکشیدم بیرون مینداختم جلو سگا
^.^

نه متاسفانه.. منم !
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Medusa ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 18:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:11)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داره اعصابمو بهم میریزه
بابتِ مضحک بودن عذرخواهم بانو.

?ملی who's
(06-10-2020، 18:20)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 18:17)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داره اعصابمو بهم میریزه
بابتِ مضحک بودن عذرخواهم بانو.

?ملی who's

مضحک؟ تو cute ترینی ! اینقد که دارم عصبی میشم! ^.^
ملی دیگه ! ملیکا o.o
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، Medusa ، *Aɴѕel*
لینک گفتگو رو نذاشته بودین دوساعت گشتم
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS* ، فرنودِ بن گیومرث ، Medusa ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 39 مهمان