امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 17:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسگاه کردی ۲۰ ساعته ما رو////:!

خیر بلاکم کردی چطوریpmبدم Huh
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
(06-10-2020، 17:19)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:12)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلطانه سلطانه سلطانه قهوه ی ایرانه/=
اینه (رو عکس زوم کن)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/hhhhhhhhh_83c1f.png

ناااازیی اخ خدا D:
وایسا حالا امضای منم ببین (:

این داداشش میخنده*-*
چقد لباساش نازه*-*
باشه بزار هنوز عوض نکردی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник ، لــــــــــⓘلی
(06-10-2020، 17:20)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:15)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اییی  خوب شد گفتیددد^_^
فاطی بدو بدو

شماها کِی می‌خواین از "شما" خطاب کردن من دست بردارین جدی؟ :|
یکی تو یکیم اون شقایق.  cof راحت باشین دیگه. ایح.

از بچه گی عادت دارم(=

(06-10-2020، 17:20)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:17)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسگاه کردی ۲۰ ساعته ما رو////:!

خیر بلاکم کردی چطوریpmبدم Huh

نکته ظریفی بودا/=
افرین بهت
الان در میارم/=
 سپاس شده توسط Medusa ، Emmɑ ، Волшебник ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 17:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:20)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها کِی می‌خواین از "شما" خطاب کردن من دست بردارین جدی؟ :|
یکی تو یکیم اون شقایق.  cof راحت باشین دیگه. ایح.

از بچگی عادت دارم(=

جانممم :*
پس علاوه بر فلرت باید بیام ازت ادب هم بیاموزم :>
 سپاس شده توسط Волшебник ، Волшебник
(06-10-2020، 17:22)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بچگی عادت دارم(=

جانممم :*
پس علاوه بر فلرت باید بیام ازت ادب هم بیاموزم :>

ادب (=!
استادش که شمایی((=
ما هم دانش آموزتونیم
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel*
من هر بار میام جایی که تگ شدم رو جواب بدم گزینه پاسخ نیست.
متوجّه می شم یه گ.آ جلو رفتید.
 سپاس شده توسط Medusa ، *VENUS* ، فرنودِ بن گیومرث
(06-10-2020، 17:24)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی وفا
بیا تل منتظرتم Heart Dodgy
@"ѕєнυη"

آبجی من چرا تو رمانت نیستم ؟؟ (:
Love
(: ♡
*-*

(06-10-2020، 17:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:24)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی وفا
نفرمایید.

زیستنمون دچار اختلال و انسداد و هر مصدر بد دیگه ای بر وزن انفعال شده.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 37 مهمان