امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈

(24-09-2020، 23:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:05)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای همه چیزو یادت بیارم ؟ :|

دروغ میگم مگه ؟ /:
داشتم زندگیمو میکردم دیگه :>

(24-09-2020، 23:06)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یکی واقعا خسته شده بودم
مخصوصا از اینکه یه عده فکر می کردن من ارث باباشونو خوردم
و اینکه دارم وقتمو برای خودم میذارم

والا بخدا
هیچی با ارزش تر از این نیست که ادم به خودش اهمیت بده ^^
منم مدتیه دقیقا دارم همین کارو میکنم .. یه حس خیلی خوبی داره *-*
البته که تو خودت هم دوست داشتی وگرنه قبول نمی کردی D:
داشتم لیست دوستامو می دیدم اکثرشون مدیر بودن ولی الان دیگه حتی نمیان
+
آفرین آفرین خیلی خوبه*-*
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(24-09-2020، 23:15)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:10)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:04)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 22:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عحD:
خودم که خیلی دوست دارم D:
چخبرا جان؟D:
کم پیدایی دل ما برات تنگ شد(:

اگه می تونی با امیر حرف بزن ببین اگه بشه خوبه چون یه مدیر کمه
قربونت سلامتی ^-^
منم خیلی دلم تنگ شد برات
هووممم باشD:
ای جان*-*
شنیدم میخوای ارشد بخونی درسته؟(؛

اره هر سری بیشتر تلاش می کنم ولی کنکور هم هرسال بیشتر تلاش می کنه قبول نشم D:

چرا کنکورو محوش نمی کنن؟/:
خیلی وقته قراره که کنکور دادن لغو بشه بر اثاث نمرات سال های قبل تعیین کنن کی کدوم دانشگاه بره ولی هنوز خبری نیست|:
کنکور خیلی بد شده باید ادبش کردD:
[/quote]

خب اون طوری که تغییر رشته ایا مثل من بدبخت میشن
نظرم اینه سازمان سنجش کتاب منتشر کنه بگه همین سوالا بخونین قبول شین
منم راحت ترم والا ((:
[/quote]
به مولا=>
سوالا کنکورو بدن که عالی میشه همه قبول میشنD:
ولی من اگه سوالارم بدن ۵.۶ تا غلط دارمD:*
 سپاس شده توسط sober
شب بخیر خواب خوب ببینید
(24-09-2020، 23:16)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:12)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:10)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:08)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABE‌R  

برای باردوم میگم اسم انجمن را از فلشخور به مغرور کده تغییر بدید.

با سپاس.

؟

خدایی اکثرا مغرور شدن بهتره اسم انجمن بشه مغرور کده ")

تا تو مغرور را در چه بینیD:

"sclvrF‌ox"

بیوتو دوست دارمD: 
از اینکه خوندیش و عمل نکردی ناراحت شدم
زورم بود میدونیD:
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(24-09-2020، 23:18)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخیر خواب خوب ببینید

تو خواب اگه نفسمون رو تسلیم شیطان بکنیم گناه نکردیم که ؟:/
دعا کن حاجی‌
دعا کن خوابای خوب ببینم. تا حالا خواب خوب ندیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

@мᴀᴢᴇ

بد نیستم شما خوبی ؟ ((:
در جواب اون قربونت بشم : خدا نکنه عزیزم ):

(24-09-2020، 23:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-09-2020، 23:05)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغ میگم مگه ؟ /:

در خفا میگویم که بعد از پیشنهادم چه اتفاقی افتاد .
خیلی حق میگی به مولا !
 سپاس شده توسط sober ، Ɗєя_Mσηɗ
(24-09-2020، 23:17)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغ میگم مگه ؟ /:

(24-09-2020، 23:06)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یکی واقعا خسته شده بودم
مخصوصا از اینکه یه عده فکر می کردن من ارث باباشونو خوردم
و اینکه دارم وقتمو برای خودم میذارم

والا بخدا
هیچی با ارزش تر از این نیست که ادم به خودش اهمیت بده ^^
منم مدتیه دقیقا دارم همین کارو میکنم .. یه حس خیلی خوبی داره *-*
البته که تو خودت هم دوست داشتی وگرنه قبول نمی کردی D:
داشتم لیست دوستامو می دیدم اکثرشون مدیر بودن ولی الان دیگه حتی نمیان
+
آفرین آفرین خیلی خوبه*-*

اوهوم D: ، ولی هنوزم معتقدم رو همون چیزی ک بهت گفته بودم .. چیزی هم که به روحم هیجان نده علاقه ای بهش ندارم D:

قربونت برم من دلبررر ^_^
 سپاس شده توسط sober ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
بیوش حس خیلی خوبی بهم میده *-*
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=129553
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ρσєѕɪ
های گایز
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(24-09-2020، 23:21)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغ میگم مگه ؟ /:

در خفا میگویم که بعد از پیشنهادم چه اتفاقی افتاد .
خیلی حق میگی به مولا !

هیچی نشد :|
خوبه باز قبول داری -_-
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان