امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

(20-09-2020، 19:35)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:25)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:20)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

v
|: استغفرالله
جزایر لانگر هوسم پوکید|:
چه می کنی مثلا؟/:

حاج خانم این بچت خیلی بی ادب شده بدیمش بره پرورشگاه اب خنک بخوره ؟ :>
@"Moяѕє"

بزارش در خونه اصن v:
بچه بی ادبُ باید دونه دونه مژه هاشو کند ._.

میرم دادگاه خانوادهike
 سپاس شده توسط Mαяѕє ، ρυяρℓє_ѕку
آگهی
(20-09-2020، 19:35)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزارش در خونه اصن v:

اصن بچه چیه خوشم نمیاد کسی مزاحم خلوتمون شه ._.
بده اشغالی ببرتش :v
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ρυяρℓє_ѕку
(20-09-2020، 12:22)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم ملیکا
گفتم ی جوری بهم برسونه /:
به اکانت خودت خوش آمدی|:
به هر بهانه ای می خوام به یکی تبریک بگم-_-

قربونت عزیزم D:

(20-09-2020، 12:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:19)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم ملیکا
گفتم ی جوری بهم برسونه /:

ایدی روبیک شقا رو بدم؟

روبیک به دردم نمیخوره :>
تل ک نداره پس اینستا :|
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(20-09-2020، 19:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:32)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:27)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:25)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاج خانم این بچت خیلی بی ادب شده بدیمش بره پرورشگاه اب خنک بخوره ؟ :>
@"Moяѕє"

آب جوش خوردم/:
فردا خونم|:

نزار بندازمت تو اب جوش فنچ نوشکفته ._.
چ حرف گوش کن داره خوشم میاد :v

چه فنچا پیشرفت کردن ._. پرسینگ میزنن ._.*
ب من رفته انقد سر به زیره (("

Mαяѕє
دارم ب این نتیجه میرسم ک همون اولم چشاش عسلی بود اون آبیِ لنتی لنز بود ._.*
رکب خوردید=vVv

نه تو خیلی زبونت دراز شده ، بیا ببرش این گودزیلارو :>
@Mαяѕє
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Mαяѕє
سلام...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
HEY
SHIT
(20-09-2020، 19:36)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزارش در خونه اصن v:

اصن بچه چیه خوشم نمیاد کسی مزاحم خلوتمون شه ._.
بده اشغالی ببرتش :v

._. میرم همون جزایر شترمرغ خودمike
 سپاس شده توسط Mαяѕє
(20-09-2020، 13:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما بازم رفع زحمت کنیم ((((:
خوشحال شدم.
خداحافظ همگی♡

@ "Jack Daniel'ѕ"
@ "мᴀᴢᴇ"
@ Offred
@ "ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
@ "|ᴛᴏxɪᴄ|"
@ "ⓓムdყ_vk"
@ "мιѕтαкє"
@ "Ɗєя_Mσηɗ"
@ "Đęąđ.ğïřł"
@ "saba 3"
@ "red_Queen" نبودی عزیزدل .. دوست دارم ♡ مواظب خودت باش.

بچه‌ها امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
مواظب خودتون باشید.
یاحق♥️

دلبرم نرو )))): ♥
مراقب خودت باش عشق جان *-*
این قلبمم با خودت بردی ((((:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، Faust
Be6
(20-09-2020، 19:37)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:32)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:27)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 19:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آب جوش خوردم/:
فردا خونم|:

نزار بندازمت تو اب جوش فنچ نوشکفته ._.
چ حرف گوش کن داره خوشم میاد :v

چه فنچا پیشرفت کردن ._. پرسینگ میزنن ._.*
ب من رفته انقد سر به زیره (("

Mαяѕє
دارم ب این نتیجه میرسم ک همون اولم چشاش عسلی بود اون آبیِ لنتی لنز بود ._.*
رکب خوردید=vVv

نه تو خیلی زبونت دراز شده ، بیا ببرش این گودزیلارو :>
"Mαяѕє"
دلت میاد من به این ماهی تو اوج جوونیم 129f
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان