امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2

(13-07-2020، 13:04)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox

ممد پیام خصوصی رو ببین رنگین کمانه Angel
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 58
On qermeza saba3 has?((((:
 سپاس شده توسط امیر539 ، Đęąđ.ğïřł ، شـــقآیــق ، Sirvan10_a
آگهی
(13-07-2020، 13:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:05)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا از علاقم به سیروان بگو
بهشون بگو روزو شب تو تل درباره عشقم بهش بهت میگمTelegh_45

تو به من قول ازدواج داده بودی که خائن5pou

اون کراشمه تو عشقمی^___^

ای خائن
مهریه م (۱۶۰۰۰۰۰۰۰ تا کیک شکلاتی ) رو میذارم اجرا 3ztz2mo5
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، شـــقآیــق ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:08)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:03)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:00)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خدا:ngh:
سلام :ngh:
ایا جو ارام است؟:ngh:

نه آروم نیست
مواجه
از ناخدا Maze به ملوان
یه کوه یخ می بینم ملوان باید برگردیم val

سلام Big Grin
عی بابا/:آرامش نداریم/: چ وضعشه/:
چرا من از استیکرا ندارمممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟: Sad
سلام لیدی گرل *-*
نداریم دیگه آرامشون تموم شده ولی بار بزودی برامون می رسه
ماهم نداریم خودمون میذاریم ((:

ایشالاه Big Grin 25r3025r3025r3025r3025r30
خدا لعنت نکنه بکنه اونی ک ارامشو ازمون گرفتbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط sober ، سهَ‌ند ، Sirvan10_a
ای بابا باز دعوا شد
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:10)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:05)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون کراشمه تو عشقمی^___^

ای خائن

بیبی با من اینکاررو نکن)):
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، sober
اینم می گذرهTelegh_01Telegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
اصن منم میخوام شات رو کنم ولم کنیددد
 سپاس شده توسط امیر539 ، Sirvan10_a ، sober

اون کراشمه تو عشقمی^___^

(13-07-2020، 13:04)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox

هر لحظه مقام جذابیتت بین کاربرا بالاتر میره*_*
Undecided Undecided Undecided Undecided

برای شما بره بالا بسه Angel

(13-07-2020، 13:10)Purple نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox

On qermeza saba3 has?((((:
نه یکی دیگس دوست ندارم اسمش بیاد چون اگه بیاد خیلی چیز ها معلوم میشه
(13-07-2020، 12:58)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:54)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خدا:ngh:
سلام :ngh:
ایا جو ارام است؟:ngh:

چطوری شقا جونم

سلام بر مدیر(:
تا ... هست من عالیم49494949
نفسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس دیپلم گرفتم38
با معدل 16/67Telegh_50
خنگم خودتی38
تو خوبی؟

خداراشکر عزیز
دور از جون بابا
خوبم گلم
منم تا وقتی ..... نیس خوبم Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Sirvan10_a ، شـــقآیــق
(13-07-2020، 13:11)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:10)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون کراشمه تو عشقمی^___^

ای خائن

بیبی با من اینکاررو نکن)):

من کیکامو میخواممممم )):
فردا درخواستم می رسه دستت
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Sirvan10_a ، شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان