امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2

(13-07-2020، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا از علاقم به سیروان بگو
بهشون بگو روزو شب تو تل درباره عشقم بهش بهت میگمTelegh_45

تو به من قول ازدواج داده بودی که خائن5pou
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
آگهی
(13-07-2020، 13:04)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:01)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست بیل بهتر از دسته بیل

الان چ فرقی دارن؟

حتما یه فرقی دارن که دست بیل بهتر دیگهTelegh_26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:01)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"мᴀᴢᴇ"
چشمانم فقط تو را می بیند
♡_____♡

هرکه از چشم تو مرا افکند بی تقصیر
چشم دارم به همین درد گرفتار شود
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
(13-07-2020، 12:45)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Ɗєя_Mσηɗ "

مهی فردا هدایت تحصیلی ها رو میدن
استرس دارم

آره ..
از صب تو فکرشم :|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، red_Queen
(13-07-2020، 13:05)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون کراشمه تو عشقمی^___^

(13-07-2020، 13:04)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sclvrFox

ممد پیام خصوصی رو ببین رنگین کمانه Angel

هر لحظه مقام جذابیتت بین کاربرا بالاتر میره*_*
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، sober ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:05)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:04)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:01)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست بیل بهتر از دسته بیل

الان چ فرقی دارن؟

هیچ وقت اینقد قانع نشده بودمBg6
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:03)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:00)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خدا:ngh:
سلام :ngh:
ایا جو ارام است؟:ngh:

نه آروم نیست
مواجه
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 57
از ناخدا Maze به ملوان
یه کوه یخ می بینم ملوان باید برگردیم val

سلام Big Grin
عی بابا/:آرامش نداریم/: چ وضعشه/:
چرا من از استیکرا ندارمممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟: Sad
سلام لیدی گرل *-*
نداریم دیگه آرامشون تموم شده ولی بار بزودی برامون می رسه
ماهم نداریم خودمون میذاریم ((:
(13-07-2020، 13:08)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 13:05)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست بیل بهتر از دسته بیل

الان چ فرقی دارن؟

هیچ وقت اینقد قانع نشده بودمBg6

من اصلا تخصصم قانع کردن
ناشناس
(13-07-2020، 13:05)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و به من):
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، sober ، شـــقآیــق ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 13:09)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و به من):

پسرتم کراشمه ک .___.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان