امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(22-06-2020، 18:49)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:47)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:47)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:46)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:44)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"*Bεят"

برو برو ، برقص اصن شاباش بدهD:

من و رقص
یه ترکیب مزخرفی میشه که

اع ، ی تکون بده D:

بدم میآد/=

حله (;

رفتم پیشش میگم بابا قبلا یه اهنگی برام میفرستادی یه کادو هم میگرفتی
گفت به مامان گفتم برات یه کادو بگیرع:v

ناجور سوختم-___-

(22-06-2020، 18:51)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"*Bεят"
پستات دل منو بردهelec

کدومش/=؟
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، شـــقآیــق
آگهی
(22-06-2020، 18:52)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:49)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:47)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:47)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:46)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من و رقص
یه ترکیب مزخرفی میشه که

اع ، ی تکون بده D:

بدم میآد/=

حله (;

ناجور سوختم-___-

اعع پس منتظرر باش D:

چرا؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-06-2020، 18:53)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:52)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع ، ی تکون بده D:

بدم میآد/=

حله (;

ناجور سوختم-___-

اعع پس منتظرر باش D:

چرا؟فک کردم کادو یادشون رفته):
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-06-2020، 18:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:44)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخهههههههههههههههههههههههه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
منم چش رنگی میخوامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

به این فک کردی شاید چشمات رنگی بود بت نمیومد؟

عکستو گذاشته اتفاقا ب ریان هم میگفتن چقد این دختره گوگولیه -.-
خودتو دوس داشته باش هر طور که هستی ((:

اره فکر کردم بهم نمیاد Sad
نظر لطفتونه زهرا خانم cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
همه همینو بهم میگنcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
اگه جفت چشام مشکی یا قهوه ای بود دردی نداشتمcry2cry2cry2
یکیش قهوه ایه یکیش مشکی
چش سمت راستم توش ی خال مادر زاده براهمین رنگش مشکیهcry2cry2
اصن متوجه شدین چی گفتم؟!33
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *Aɴѕel*
@"mlází"
مگه قهوه ای و مشکی رنگ نیست؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(22-06-2020، 18:54)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:44)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخهههههههههههههههههههههههه چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همه همینو بهم میگنcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl
یکیش قهوه ایه یکیش مشکی

خیلی خُلی شقآ

من ارزوم بود چشام دو رنگ باشه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ
(22-06-2020، 18:54)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکیش قهوه ایه یکیش مشکی

میدونم چ حسی داره ولی خب باید باهاش کنار بیای وَ اینکه خدا خاسته اینطور شده عب نداره کِ (; خیلیم قشنگه دو رنگه ی جور خاصه 
واقا نمیخام این حرفو بزنم ک اعتماد  ب نفست بره بالا ولی خواستنی هستی =)
خودتو دوس داشته باش هرجور ک هستی ، نمیتونی بکوبی از نو بسازی (البته هستن ک میکوبن میسازن :| ) اما نچرال ی چی دیگس ن؟
هیچ نقصی نمیبینم رو قیافت ((:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
(22-06-2020، 18:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هست
ولی برا من یجوریه

(22-06-2020، 18:59)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکیش قهوه ایه یکیش مشکی

میدونم چ حسی داره ولی خب باید باهاش کنار بیای وَ اینکه خدا خاسته اینطور شده عب نداره کِ (; خیلیم قشنگه دو رنگه ی جور خاصه 
واقا نمیخام این حرفو بزنم ک اعتماد  ب نفست بره بالا ولی خواستنی هستی =)
خودتو دوس داشته باش هرجور ک هستی ، نمیتونی بکوبی از نو بسازی (البته هستن ک میکوبن میسازن :| ) اما نچرال ی چی دیگس ن؟
هیچ نقصی نمیبینمت رو قیافت ((:
اون ک خیلی وقته کنار اومدم(:
این یکی هیچ درمانی نداره/:
هیچ کاری نمیشه کرددددددددددد
این عکس ببین دقت کن تو چشام Blush
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-6299.jpg
الان کمرنگه(:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ρυяρℓє_ѕку
(22-06-2020، 19:01)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 18:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هست
ولی برا من یجوریه

خودتو ناراحت نکن برای این چیزا
خیلی هم جالب به نظر میاد اتفافا عزیزم
خودت باید خودت رو قبول داشته باشی و خودتو دوست داشته باشی♡
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(22-06-2020، 19:06)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-06-2020، 19:01)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا هست
ولی برا من یجوریه

خودتو ناراحت نکن برای این چیزا
خیلی هم جالب به نظر میاد اتفافا عزیزم
خودت باید خودت رو قبول داشته باشی و خودتو دوست داشته باشی♡

کنار اومدم باهاش(:
چون نمیشه از بین بردش/:
دارم سعی میکنم قبول کنم Big Grin
مرسی برا حرفاتون Heart
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ρσєѕɪ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان