امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷

(17-06-2020، 20:39)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:36)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:31)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:15)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچه خوبیم(:
ژیگررررر بیام بخورمت چه شود

جوک 2021 :|
بعله *-*
جوک 1399(:
اون موقع میخواستی کوتاه کنی موهاتو حالا کردی؟

نه بلندشون کردم
عه ولی بازم همون کچل خودمی جعفرجون

نچ نچ نچ اونوقت میگه من دختر خوبیم :/
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، _ƇRAƵƳ_
آگهی
چرا اخه امروز شهادته
خدآ
چرآ؟!

اخه نمی تونست
یه روز دیگه بمیرع-____-
اَه
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-06-2020، 20:39)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:37)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:33)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:31)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:24)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صباnafas"
ب غزلو مهسا گفتم واسه هف پشتم بسههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
دوباره کراش زدممممممممممممممممممممممممممممممممcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
علفممممممممممممممممممممممممممممممممممممcry2cry2cry2cry2cry2cry2
بیااااااااااا دلم هواتو کردهcry2cry2cry2cry2cry2cry2cry2
ابجی بیخیال چرا دنیاتو خراب میکنی الکی
برات عبرت میشه دیگه از این کارا نکنی
حالا بیخیال باش حالتم بهتر میشه سو وقتشم به علفت میرس|:
بخند(:

وای عاشقتمTelegh_01Telegh_01Telegh_01خیلی قشنگ گفتیTelegh_01Telegh_01Telegh_01
چه قدر اشتباه تایپی داشتم|:
مخلص شوما
حالا که خندیدی به ادامه زندگیت برس (:

مهم نی گلم من فهمیدم چی گفتی25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30
چشم :ngh:
افرین معلومه بچه باهوشی هستی(:
بزن رو دنده بیخیالی
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ
(17-06-2020، 20:39)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:33)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 18:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 18:32)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا بخدا بیاین بخونیم دیگ D:

من میرم اونجا که با عشق بم درس میدن :v
 بیا درست بدم D:

معلم بدی هسی ؟ ):

بستگی ب شاگرد داره 
شاگرد خوبی هسی ؟ :v

حاجی ما خودمون همه رو درس میدیم :vv
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، ɪᴄᴇ
(17-06-2020، 20:40)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:25)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیففففف /:
لنتی من به اون تفنگه دل بسته بودمم )))):
لنتیا آرزو به دل موندم
دارم با این تفنگ اسباب بازیاکه اب میپاشن کار میکنم|:

به ما قول دادن دهم بهمون میدن .. راست و دروغشو نمیدونم .. ولی دوست دارم راست باشه &_&
اینم مث همونه D::
به ماهم قول دادند ولی عمل نکردند حالا اگه یه موقعی بهتون دادند جامنم برن بکش D:
حس وحالشون فرق میکنه

لنیتا باید عمل کنن )))):
چش چش .. اصن عکس میگیرم باش مینویسم من و عشقم در غیاب اون یکی عشقم D::
اون یکی اعتماد به نفس میده اصن |:
نمیکنند ):
ای جان .چه قدر عشق داری
برو پیش معلمی که الان پیدا کردی بگو تفنگ بازی روبهت باد بدهD:

(17-06-2020، 20:40)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:39)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:36)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:31)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوک 2021 :|
بعله *-*
جوک 1399(:
اون موقع میخواستی کوتاه کنی موهاتو حالا کردی؟

نه بلندشون کردم
عه ولی بازم همون کچل خودمی جعفرجون

نچ نچ نچ اونوقت میگه من دختر خوبیم :/
عه کچل نگو این حرفا کچل تر میشیا من پسر خوبیمD:
‌‌‏راستشو بخوام بگم، استخونای روحم شکستن‌‌‌...
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ
چشم به هم بزنی.. Smile
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(17-06-2020، 20:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:39)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:38)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:33)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 18:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا درست بدم D:

معلم بدی هسی ؟ ):

بستگی ب شاگرد داره 

Koo bbinm xD
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ 31
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
پوووووووووووووووووووووووووف
حوصلم سررفتbathtime
خوش ب حالتون هنو دو س چهار سال دیگه مدرسه دارینcry2cry2cry2
از همین الان دلم تنگ شدcry2cry2cry2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
(17-06-2020، 20:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا درست بدم D:

معلم بدی هسی ؟ ):

بستگی ب شاگرد داره 

Koo bbinm xD
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۷ 31
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ
(17-06-2020، 20:35)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 20:32)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 19:46)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 19:42)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2020، 13:11)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شهلاهای من از شهلاهای تو بهترن):

امتحانات تموم شد -__-

اصن تو میدونی شهلاهای من کیا هستن ؟! D:
شهلاهاتو با شهلاهام مقایسه نکن ._.

نُ ._.
قرار شد من بگم ن تو ):
حالا ک بی ادبی کردی خبرمو بت نمیگم -_-

شاید بدونم .. ایح /:
شهلاهام مقامشون قابل قیاس نیس با شهلا های تو :v (بالاترن :vvvv )

این نبود مگه ):
بگو بگو امتحانات تموم شد ):

ن ن نمیدونی D:
تو الان در گمراهی ب سر میبری وقتی بفهمی سر تعظیم فرود میاری جلوشون .___.

ن دیگه نمیگم ):

عه عه عه .. اصنشم هیشی نوموخام ):

بگو میگمت D:

عع عع عع نخوا ):

حاجی امتحانام تموم شدن v:
اخیش ^ ^ باید خودم میگفتم ._. !
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 49 مهمان