امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

علی پسر برو خونتون
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، bOoOoOy ، saba 3 ، ρυяρℓє_ѕку ، Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(17-05-2020، 12:52)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:48)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله نسیم دارم فک میکنم صد رحمت به همون یازده ساله هه!

:|||

دیگه بهم میگه آبجی نسیم D:
اتفاقا بچه بدی نیست
دیشب سه ساعت همه مونو گذاشت سرکار :|

ا پست جدید داده پس

بریم که به سلامتی برسی به مقام مامان نسیم (:

اه باز چه آتیشی سوزونده(؛

اون روز هم همینکارو کرد

یه علف بچه ده تا آدم بزرگ می‌ذاره سر کار قشنگ کلافه شون می‌کنه:/
آره
من فکر کنم از بچگی ش ولی من و دوتا علی ها سه ساعت درگیرش بودیم D:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، saba 3 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Sirvan10_a
اهم اهم

دیگه هندیش نکنین

بچه نشسته اینجا

(17-05-2020، 12:55)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:52)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:48)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله نسیم دارم فک میکنم صد رحمت به همون یازده ساله هه!

:|||

دیگه بهم میگه آبجی نسیم D:
اتفاقا بچه بدی نیست
دیشب سه ساعت همه مونو گذاشت سرکار :|

ا پست جدید داده پس

بریم که به سلامتی برسی به مقام مامان نسیم (:

اه باز چه آتیشی سوزونده(؛

اون روز هم همینکارو کرد

یه علف بچه ده تا آدم بزرگ می‌ذاره سر کار قشنگ کلافه شون می‌کنه:/
آره
من فکر کنم از بچگی ش ولی من و دوتا علی ها سه ساعت درگیرش بودیم D:

اینبار چیکار کرد؟:||||

یه حسی بهم میگه بازم گیر آورده مارو

این جونور ۱۱سالش نیست(:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، bOoOoOy ، Sirvan10_a ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(17-05-2020، 12:55)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی پسر برو خونتون

:v سلام لاو
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Sirvan10_a
(17-05-2020، 12:55)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:53)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:53)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:51)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره باو قصد داشت ال اکسوییم کنه Big Grin

آناهید  چندسالته؟

۱۵ Big Grin

دهمی؟

باید میبودم.____.بزار رک و راست بگم بخاطر یه آموزش و یه دردی که مثلا بیدرمان بود هفتمم.

آها

نمی‌رسم چرا
شاید نخوای بگی
موفق باشی
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Sirvan10_a
چه سخته ادم بودن :|
میرم اهنگ لُوک ات هر ناو رو گوش میدم  با یادت )):
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a
@bOoOoOy
یه کلکسیون بزن با اخطارات :|
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، bOoOoOy ، Sirvan10_a ، ρσєѕɪ
(17-05-2020، 13:00)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ bOoOoOy
یه کلکسیون بزن با اخطارات :|

فدای تو D:
یه 30 درصد دیگه هم بش بده
 سپاس شده توسط sober ، Sirvan10_a ، bOoOoOy ، ρσєѕɪ
(17-05-2020، 12:58)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه سخته ادم بودن :|
میرم اهنگ لُوک ات هر ناو رو گوش میدم  با یادت )):

دوساعت ارسالمو ریمو میکنه
بعد تو نقل قول میکنیش :v
+
دیدی نسیم همش گ.ا گ.ا گ.ا :|||
 سپاس شده توسط sober ، ρυяρℓє_ѕку ، ρσєѕɪ
(17-05-2020، 12:57)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:55)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:54)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:53)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2020، 12:53)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آناهید  چندسالته؟

۱۵ Big Grin

دهمی؟

باید میبودم.____.بزار رک و راست بگم بخاطر یه آموزش و یه دردی که مثلا بیدرمان بود هفتمم.

آها

نمی‌رسم چرا
شاید نخوای بگی
موفق باشی

چراشو گفتم دیگه:-)))))
سلامت باشی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان