امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

چه شهر پر سرو صدایی.
من از صدای شهر خوشم میاد.
خنکی هوا.صدای ماشینا.
خیلی باحاله.
Everything is Temporary(:
آگهی
(16-05-2020، 23:39)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:38)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرچی بچه تر 
صفرش ایرانی تر :v
گرفتی؟:vvvv 

مسترپیس:v

yeah yeah :v
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(16-05-2020، 23:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:33)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:31)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:29)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_59 الان هدفتون ارین کارا چیه؟

والا من که داشتم از فیلم می گفتم
عاشقان ماهو دیدی عزیزم؟

نه میخوام ببینم فقط میدونم بکی توشه
ویلای سلطنتی خیلی مزخرف بود چانسه توش بودن
ولی کلا نقش دوتاشون دو دقیقه بود

نه بکهیون خیلی نقشش زیاده توی این سریال
ببین قشنگه
ولی آخر میمیره crying
بهترین بازیگرا دی او و بکهیونن تو اکسو
 سپاس شده توسط sober
(16-05-2020، 23:38)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا مزاحم منظورم این بود که میاید وسط بحثمون اذیتمون میکنید

چ دلیلی داره اذیتت کنم؟ لابد یه چیزی حالیمه دارم میگم دیگه. حالا اندازه تو کره فن نیستم قبول ولی انصاف داشته باش ):
 سپاس شده توسط sober ، bOoOoOy
(16-05-2020، 23:39)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه شهر پر سرو صدایی.
من از صدای شهر خوشم میاد.
خنکی هوا.صدای ماشینا.
خیلی باحاله.

استاد میخام حالت من رو عوض کنم بنظرتون کدوم رو بذارم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
کی تاحالا به حرف یه ادم پر طرفدار گوش کرده؟
Everything is Temporary(:
(16-05-2020، 23:40)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:33)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:31)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:29)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_59 الان هدفتون ارین کارا چیه؟

والا من که داشتم از فیلم می گفتم
عاشقان ماهو دیدی عزیزم؟

نه میخوام ببینم فقط میدونم بکی توشه
ویلای سلطنتی خیلی مزخرف بود چانسه توش بودن
ولی کلا نقش دوتاشون دو دقیقه بود

نه بکهیون خیلی نقشش زیاده توی این سریال
ببین قشنگه
ولی آخر میمیره crying
بهترین بازیگرا دی او و بکهیونن تو اکسو

آره ولی ناراحت نباش فیلمه
(16-05-2020، 23:40)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 23:38)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ دلیلی داره اذیتت کنم؟ لابد یه چیزی حالیمه دارم میگم دیگه. حالا اندازه تو کره فن نیستم قبول ولی انصاف داشته باش ):

باو تو میگی این موجودات...
خو مگه داری حیوان معرفی میکنی؟
من یه رژلب فنم اصلا :V
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، سهَ‌ند
(16-05-2020، 23:40)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:v اذیت نکن واقعا کارت زشته
فاطمه ۱۱ ساله جان سوال اکسو ایی داری بپرس
من از اون اولین فیلمشون جومونگ تا اخریش دیدم همرو
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان