امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

(16-05-2020، 12:23)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:19)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| دخترا چ زود ازدواج میکنن
دوس دختر دوران راهنماییم الان ازدواج کرد :|||

شکست خوردی الان؟ D:

روراست یکم ناراحت شدم! :|
بعد به کارایی که باهاش کردم فکر کردم
به اینکه میخواد چجوری به شوهرش بگه بار اولمه :v
الان دوس دخترت چن سالشه؟
آگهی
(16-05-2020، 12:25)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:23)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:21)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:19)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| دخترا چ زود ازدواج میکنن
دوس دختر دوران راهنماییم الان ازدواج کرد :|||

شکست خوردی الان؟ D:

روراست یکم ناراحت شدم! :|
بعد به کارایی که باهاش کردم فکر کردم
به اینکه میخواد چجوری به شوهرش بگه بار اولمه :v
الان دوس دخترت چن سالشه؟

ی سال کوچیکتر بودش :|
۲۱ سالشه
(16-05-2020، 12:24)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 11:13)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Big Grin

(16-05-2020، 10:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل مردم با زولبیا چیه هم شیرین تر از بامیه س هم شکل باحال تری داره

چون خوشمزه نیست
وقتی میخوریش از هم جدامیشه
خیلی به دست میچسبه
اینا دلیلای منه

همون مزه ی بامیه رو میده دیگه فقط شیرین تره
نه ببین بامیه تو پره این لاغره خوردنش حس خوبی به آدم نمیده
(16-05-2020، 12:23)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

چرا هر کی میاد اینجازود بی تی اسی میشه؟
من خیلی وقته آرمی ام
۵ ساله
از قبل هستن میان اینجا
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Ɗєя_Mσηɗ ، bOoOoOy
شیلام شیلام Big Grin
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(16-05-2020، 12:18)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اکسو بایست کیه؟
من بایسم سهونیه
هونهان شیپرم

سهون باحالع ازش خوشم میاد
ت گات سون هم بم بم خوبع
ت بی تی اس همع فو العاده هستن و بنده با افتخار ی ویکوک شیپرم
ت بلک پینک لیسا
 سپاس شده توسط sober
(16-05-2020، 12:23)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 12:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 11:32)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 11:10)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 11:09)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یااللهTelegh_09

سلام ویکوک شیپرم*-*

سلام ب روی ماهت ارمی مهربونم Heart
خوبی؟

مرسی فدای تو
خوبم
تو خوبی؟

خدانکنع Heart
شکر Heart
ت خوب باشی منم خوبم Smile

قربانت^^
سلامت باشی عزیزم♡♡
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، کــــــــــⓐرمَن
(16-05-2020، 11:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2020، 10:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل مردم با زولبیا چیه هم شیرین تر از بامیه س هم شکل باحال تری داره

زولو برا چی میخوری؟! D:

هه من از ۲۰۰۵ زولبیا فن بودم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
میدونم پیشرفتم خیلی چشمگیر بوده ، تو رو خدا شرمنده نکنید D:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/unnamed_4aa6e.png
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، sober ، Medusa
(16-05-2020، 12:23)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

چرا هر کی میاد اینجازود بی تی اسی میشه؟

منم خیلی وقتع ارمی هستم

(16-05-2020، 12:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم پیشرفتم خیلی چشمگیر بوده ، تو رو خدا شرمنده نکنید D:

http://dl.akskhor.ir/uploads1/unnamed_4aa6e.png

Telegh_01عالی بود
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان