امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(15-05-2020، 1:28)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:26)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:23)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:18)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر میشی تو ام :vvv
من حتی بن ام شدم بابا :v
ولی اخه سر سیروان؟:vvvvvvv من بخاطرش فحشم‌ نمیدم‌
تو اخطار گرفتی خیلی سوز داره :v

سیروانو دست کم نگیر D:
یه انجمنه و یه سیروان
خلاصه که
آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم
یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم
اون موقع که ما دلبری میکردیم اینا کجا بودن؟ :v
تو که یادته :vvvv
من از وقتی یادمه در حال دلبری بودی D:
:vvv جون جون

فقط می دونی از بس شیرین بودی دلو می زدی D:
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، Sirvan10_a
آگهی
(15-05-2020، 1:28)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:22)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لشگرو خوب اومدی :v
ولی من یادمه ازون موقع که من اسپم‌ میدادم‌ توام بودی
ندیده بودم‌اخطار بگیری :v
حالا‌ چقدر گیرت اومد :vv؟

بس که بچه خوبی بودم.
حاجی .. قاضی ما عدالت نمیدونست چیه ، مشکل از ما نبود.

- چرا کشتیش؟!

+ آقای قاضی
یه چیزایی ذاتیه مثل شعور که نمیشه واسه کسی خرید ..
(وی خز میشود)

۳۰ ناقابل :>

منم ۴۰ تا همین الان دارم :v
با اون no memory ازون چتا کردم‌ گ.ا :v
ازونا :vvvvv
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Sirvan10_a
به بعضیا باس گفت :
بیشعوریت ذاتیه یا در این راستا تلاش هم میکنی .
(وی منتظر ۳۰ درصد بعدی بود)
cof
 سپاس شده توسط sober ، bOoOoOy ، RedSparrow ، ßяɪcε ، لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a
(15-05-2020، 1:30)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:28)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:26)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:23)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:22)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروانو دست کم نگیر D:
یه انجمنه و یه سیروان
خلاصه که
آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم
یار در خانه و ما گرد جهان می گردیم

ولی اومدم گ.ا الان فان کردم همچیو Sad
همیشه دوس داشتم بازیگر شم نشد -_-
 سپاس شده توسط sober ، Sirvan10_a
@red_Queen
جانان همون بحثای همیشگی بود
 سپاس شده توسط red_Queen ، Sirvan10_a
هلووووو*.*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
(15-05-2020، 1:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:22)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:20)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:18)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:14)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری؟ :v
+
اگه به اخطاره که من به اندازه همتون اخطار دارم
همشم فحشه ناموس دادم‌ تو گ.ا
حاجیتون بازیشو بلده :v
شکرا :v شما خوبی انشالله ؟
اوففففف میتی کومون احترام بگذارید Smile)
:v ای ای

ششش چیزی نیست تموم میشه :v

:vvv خوشم میاد ازت لعتتی!

دل نبد دلبندم تهش شیرین نیست :v
(15-05-2020، 1:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بعضیا باس گفت :
بیشعوریت ذاتیه یا در این راستا تلاش هم میکنی .
(وی منتظر ۳۰ درصد بعدی بود)
cof

آواتارت چرا سیگاری شد؟
داری تنها تنها چین اسموکرز می کنی؟ ._.
 سپاس شده توسط Faust ، Sirvan10_a
(15-05-2020، 1:32)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:24)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:22)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:20)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:18)RedSparrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکرا :v شما خوبی انشالله ؟
اوففففف میتی کومون احترام بگذارید Smile)
:v ای ای

ششش چیزی نیست تموم میشه :v

:vvv خوشم میاد ازت لعتتی!

دل نبد دلبندم تهش شیرین نیست :v
میشی مث من‌نفس تخلیه :v
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Sirvan10_a
(15-05-2020، 1:31)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 1:30)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی اومدم گ.ا الان فان کردم همچیو Sad
همیشه دوس داشتم بازیگر شم نشد -_-

بازیگری علاوه بر استعداد،قیافه هم میخواد D:
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، م‍حمّد ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان