امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~

38 38
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
آگهی
(10-05-2020، 12:47)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:44)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:40)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:38)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:37)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای دستکش :|
تو بچه داشتی

تو هم بابام شو
خدا روزیتو جای دیگه حواله بده :|
من‌ حوصله خودمو ندارم‌چه برسه زنو بچه :|||

مبارکه کیلی لیلی

(10-05-2020، 12:44)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:40)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:37)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای دستکش :|
تو بچه داشتی

بچم یهویی شد +.+
یهو رفتی.. :|
هی نمیخوام دهنمو اینجا باز کنم :V

خودت گفتی نچ نچ و استغفرالله و فلان Telegh_01

(10-05-2020، 12:46)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:44)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:43)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:42)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانی❤

غصه نخوریا
این بابا نشد یه بابا دیگه جور میکنیم:«

مامان
من همین بابا رو موخامcrying

خا اون ما رو نمیخاد عزیزم بابا ک قحط نیس  Telegh_01

یکی دیگه حالشو کرده من بابا شدم =|

خاک برسرت هیشکی حال نکرده اینا لفظیه لففففظی :»»»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط bOoOoOy
من بابائه همتونم :V
(10-05-2020، 12:49)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:48)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:46)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:45)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:41)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز وقتی کسی بهت سپاس میده یعنی همون سلام
اگه بخوایم‌سلام‌علیک‌ کنیم کل گ.ا میشه سلام =|

اهان بابای جدید انجمن

پس به بابات سلام‌ کن (:

بابا بچه منی فقط
نگاااا دلشو شیکوندی :«

برو خانوم این بابا منه
برو برو گمشو
بابای منه 34

(10-05-2020، 12:50)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بابائه همتونم :V

فقط بابای من 8

مامان تو یچی بگو
نآشناس
 سپاس شده توسط bOoOoOy
(10-05-2020، 12:49)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:48)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:46)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:45)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:41)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز وقتی کسی بهت سپاس میده یعنی همون سلام
اگه بخوایم‌سلام‌علیک‌ کنیم کل گ.ا میشه سلام =|

اهان بابای جدید انجمن

پس به بابات سلام‌ کن (:

بابا بچه منی فقط

برو خانوم این بابا منه

ببین آرش جون
من الان یهویی دختر دار شدم
دخترمم این بابا رو دوس داره
شما چی میگی ؟ +.+
Vibe
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(10-05-2020، 12:50)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهان بابای جدید انجمن

پس به بابات سلام‌ کن (:

بابا بچه منی فقط

برو خانوم این بابا منه
برو برو گمشو
بابای منه 34

این بابای منه بی ادب
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 31
 سپاس شده توسط bOoOoOy
لفظیم حساب‌ کنی من هیچ لذتی نبردم :|
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(10-05-2020، 12:51)arash a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2020، 12:50)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس به بابات سلام‌ کن (:

بابا بچه منی فقط

برو خانوم این بابا منه
برو برو گمشو
بابای منه 34

این بابای منه بی ادب
crying
مامان
نآشناس
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(10-05-2020، 12:51)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهان بابای جدید انجمن

پس به بابات سلام‌ کن (:

بابا بچه منی فقط

برو خانوم این بابا منه

ببین آرش جون
من الان یهویی دختر دار شدم
دخترمم این بابا رو دوس داره
شما چی میگی ؟ +.+
ببین مامانه ملیکا
من بهش گفتم
اهان بابای انجمن گفت به بابات سلام کن یعنی من بچشم افتاد
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~ 31
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(10-05-2020، 12:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لفظیم حساب‌ کنی من هیچ لذتی نبردم :|

ولی اگه تو بابای همه ای من مامان همه نیسم :«
Vibe
 سپاس شده توسط bOoOoOy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان