امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

.: گفتگو ازاد :. نسخه 353

(22-04-2020، 12:15)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درس مشقم تو این دنیایه مجازیه همین جا من در کار گیمری هستم
و درس میخونم اینجا بزرگترین انجمنه پس منم میخوام مدیرشم
مگه اینکه از رو جنازه‌ی من رد شی ! 4fvf
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، Itsali ، کــــــــــⓐرمَن ، Medusa
آگهی
(22-04-2020، 12:03)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهدید و تلاش برای ایجاد ترس و وحشت در یک کشور جهت تحت فشار قرار دادن انها برای تسلیم در برابر خواسته طراحان کدام مورد زیر است؟
الف.شایعه
ب.ترور
ج.تفرقه افکنی
د.تحریف واقعیات

بچه هاااااا هرکی میدونه بگههههههههههههههههه

چقد اشناس ..
جوابشو فهمیدی بم بگو حتما :>
شایعه
کتاب جامعه شناسی ارتباطات ترم چهار رشته علوم اجتماعی

آه با خودم گفتم شایعه ولی ب خودم مطمعن نبودم (;

تو گوگل سرچ کردم گویا کتاب شما با ما فرق داره
انواع روشهای جنگ روانی را نام ببربد ؟ 1 – تبلیغات 2 – شایعه 3 – تحریف واقعیات 4 – تفرقه افکنی 5 – ترور

- تبلیغات به چه معناست ؟ به معنای منتقل کردن ورساندن پیام ، افکارو عقاید به دیگران است .

- هدف از تبلیغات چیست ؟ در تبلیغات سعی می شود با استفاده از کلمات ،تصاویر،موسقی ،و .... پیام به گونه ای آراسته شود که فکر و سلیقه گیرنده، پیام بر اساس خواست و تمایل فرستنده آن شکل گیرد .

- شایعه چیست ؟ به معنای انتـشار مطالب و اخبار ی است که درستی و نادرستی آن معلوم نیست و عموماٌ منبع مطمئن و مشخصی ندارد. شایعه معمولا با اصل خبر تفاوت زیادی دارد

- تحریف واقعیات چیست ؟یعنی منحرف کردن خبری از مسیر وموضوع اصلی خود که به منظور انحراف اذهان مردم از حق به سوی باطل صورت می گیرد در تحریف واقعیات دروغ گفته نمی شود ،بلکه واقعیات به صورت دیگری بیان میشود که با اصل موضوع تفاوت دارد.در تحریف بعضی کلمات اضافه یا کم می شود وگاهی هم جملات به صورتی که بوده بیان می شود.

- تفرقه افکنی چیست ؟یعنی دامن زدن به اختلافات موجود در یک یا چند کشور است که به منظور ایجاد بد بینی و به وجود آوردن در گیری و در نهایت برای از بین بردن وحدت و یکپارچگی یک جامعه صورت می گیرد.

- هدف از ترور چیست ؟ ترور،تهدید و تلاش برای ایجاد ترس و وحشت در باره یک گروه یا یک کشور جهت تحت فشار قرار دادن آنها به منظور تسلیم در برابر خواسته های طراحان آن می باشد.

- انواع ترور را نام ببرید ؟ ترور شخصیت ، ترور شخص

(22-04-2020، 12:19)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 12:15)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درس مشقم تو این دنیایه مجازیه همین جا من در کار گیمری هستم
و درس میخونم اینجا بزرگترین انجمنه پس منم میخوام مدیرشم
مگه اینکه از رو جنازه‌ی من رد شی ! 4fvf

دور از جونت
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку ، Itsali ، Ɗєя_Mσηɗ ، Medusa
| ترور |
کتاب آمادگی دفاعی نهم (:
 سپاس شده توسط Itsali ، ρσєѕɪ ، sober ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust ، Medusa
(22-04-2020، 12:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کادیلاک هم خوبه*-*

به اولین و اخرین اشتراک رسیدیم (گیف باراک)
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، Faust ، ρυяρℓє_ѕку ، Medusa
تروره یا شایعه cry2 cry2 cry2 cry2
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust ، sober ، ρυяρℓє_ѕку ، Medusa
(22-04-2020، 12:21)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 12:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کادیلاک هم خوبه*-*

به اولین و اخرین اشتراک رسیدیم (گیف باراک)

اینکه هردو درونگراییم اشتراک محسوب نمیشه؟ ((:
باور کن اگه قیافه ی روانشناسای قهوه بدست رو به خودت بگیری که به صندلی شون تکیه زدن با یوزی به رگبار می بندمت!
 سپاس شده توسط Faust ، ρυяρℓє_ѕку ، Itsali ، ρσєѕɪ ، Medusa
(22-04-2020، 12:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تروره یا شایعه cry2  cry2  cry2  cry2

ترور،تهدید و تلاش برای ایجاد ترس و وحشت در باره یک گروه یا یک کشور جهت تحت فشار قرار دادن آنها به منظور تسلیم در برابر خواسته های طراحان آن می باشد.

شایعه به معنای انتـشار مطالب و اخبار ی است که درستی و نادرستی آن معلوم نیست و عموماٌ منبع مطمئن و مشخصی ندارد. شایعه معمولا با اصل خبر تفاوت زیادی دارد

خب مشخصه دیگه :|
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، Medusa
(22-04-2020، 12:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تروره یا شایعه cry2  cry2  cry2  cry2

هیچکدام نداره؟
یه گزینه اضافه کن بنویس الف و ب هر دو صحیح است . (((×
دور از شوخی .. ترور درسته !
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، ρσєѕɪ ، Itsali ، sober ، Medusa
سسسسسسسسسسسسسسسسسسسلام Big Grin
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust ، sober
اوهوم (:
مهم نیست (:
میدونی، شب بخیر ! (:

(وی کودک درونش یک دختر تین ایجر هست )
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust ، sober ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 96 مهمان