امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

.: گفتگو ازاد :. نسخه 353

(22-04-2020، 11:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:56)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا کسی جوابیه منو نمیده crying

آره من قبلاً ناظم بودم ، این انجمن رو انگشت کوچیکه‌ی من میچرخید :>

ناظم ترسناک 290
 سپاس شده توسط AMIRMAHDI_AEZAZI ، Faust
آگهی
(22-04-2020، 11:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:56)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا کسی جوابیه منو نمیده crying

ناظم جالب شد Big Grin
میشه بگی چطور کاربر هارو برسی میکردید راستی دیگه نمیتونید مدیر شید
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.: گفتگو ازاد :. نسخه 353 137

سپاس شده توسط Faust
@"Ƒalleη"
@Faust
مــــــرســــــــی *.*

@"| زَرآ |"
امادگی نهم..
ب میشه مث اینکه..
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Medusa ، sober ، Faust
(22-04-2020، 11:57)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی کُتامو گرون خریدم دیگه بدون شوخی :|

نگو که تیپ رسمی میزنی4 ؟!
چند خریدی؟
 سپاس شده توسط sober ، Medusa
(22-04-2020، 11:57)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانشم خرش خیلی میره ( خلاصه که ادم خفنیه)

نمیشه بنز سوارش می کردی؟
از اون بنز قدیمیای دهه ی ۷۰
 سپاس شده توسط Faust ، Medusa ، Itsali
(22-04-2020، 11:51)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کاربرایه حرفه ای شما قبلا مدیر بودید

من که همین الانشم با جادو موضوعارو میتونم ببندم در جریانی که D:
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Itsali ، AMIRMAHDI_AEZAZI
(22-04-2020، 12:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Ƒalle
@"Faus
مــــــرســــــــی *.*

@
امادگی نهم..
ب میشه مث اینکه..

نه همون که نسیم گفت میشه.
شایعه !
 سپاس شده توسط Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober
(22-04-2020، 12:01)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:51)AMIRMAHDI AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام کاربرایه حرفه ای شما قبلا مدیر بودید

من که همین الانشم با جادو موضوعارو میتونم ببندم در جریانی که D:

اره داشتبم باهم صحبت میکردیم و من راضتو فهمیدم بگم
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.: گفتگو ازاد :. نسخه 353 137

سپاس شده توسط Medusa
(22-04-2020، 12:01)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 12:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Ƒalle
@"Faus
مــــــرســــــــی *.*

@
امادگی نهم..
ب میشه مث اینکه..

نه همون که نسیم گفت میشه.
شایعه !

کدومه بالاخرهcry2
 سپاس شده توسط Faust ، Medusa ، sober
(22-04-2020، 11:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:51)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-04-2020، 11:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهدید و تلاش برای ایجاد ترس و وحشت در یک کشور جهت تحت فشار قرار دادن انها برای تسلیم در برابر خواسته طراحان کدام مورد زیر است؟
الف.شایعه
ب.ترور
ج.تفرقه افکنی
د.تحریف واقعیات

بچه هاااااا هرکی میدونه بگههههههههههههههههه

چقد اشناس ..
جوابشو فهمیدی بم بگو حتما :>
شایعه
کتاب جامعه شناسی ارتباطات ترم چهار رشته علوم اجتماعی

آه با خودم گفتم شایعه ولی ب خودم مطمعن نبودم (;
 سپاس شده توسط Medusa ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 76 مهمان