امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 339

(20-03-2020، 2:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده نکن توروخدا

بزا یکم خجالت بکشی من حال کنم;-)
یه دوستی داشتیم وقتی کسی بهش یه لطفی میکرد میگفت:شرمندمون کردی خدا شرمندت کنه :'-/ 
خدارو شکر که در من اثر نکرد کمال اون همنشین

بعله
وگرنه تو همان خاکی که هستی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
آگهی
@thug life مسابقه داشتی....

@http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=279982..
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط thug life
(20-03-2020، 2:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:48)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبا میاد اینجا کمین میکنه تا یکی اومد شکارش میکنه.

عجب ادمی هستی تو
خو حتما مشغله داره ک شبا هم میاد کار میکنه مهندس!
وگرنه مردم بیخودی از خوابشون نمیزنن که!
البته من استثناعم...چون مرض دارم نمیخابم!!!
:-|
این سابقش خرابه اخه
واسه همین عکسارو سانسور شده میزارم دیگه! بخواطر این بزرگوار

ممد ادم شو!
فردا ک ازت نگذشت منکراتیا اومدن سراغت اون موقع میفهمی
والله و لا یحب الاونایی که منکراتیون میرن سراغشون:-P
انشالله هروقت سربازی رفتیم ادم میشیم.
@ѕмσкє
ناراحت که نمیشی :-|
مزاح میکنما(مزاح میکنم که مزاح میکنما !)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط red_Queen
من تاااا صبح بیدارممممم
اگه نت محترم بزاره
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
امشب چه شبی شبه مهتابه Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(20-03-2020، 1:34)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:29)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:22)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای خدا
امروز تولد دو نفره...
یکیش ستین اون یکی کیه؟؟؟
اون یکی عشقمه جونمه همه ی زندگیمه
نفسم به نفسش بنده
قربونش برم...فداش بشم...دورش بگردمممممم
یه شخص خیلی خیلی خیلی مهم توی زندگیم
یکی از اعضای خانوادم
اها از خانوادته!
داشتم با خودم میگفتم اخه تولد منکه اذره •_•

هرکیه سایش مستدام

خخخخخخخخخخخخخخ مردم از خنده
چند اذری حالا؟!

مرسییی...مامانمه

ای جـــــــــــــــآن عجـــــــــــــب سعــــــــــــآدتـــــی! Blush
تولدشون مبارک عزیزم Heart
ایشالا تولد 100000000000 سالگیشون Heart
Karlina
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ
(20-03-2020، 2:04)s҉a҉d҉r҉a҉ w҉i҉n҉n҉e҉r҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=279982

@thug life مسابقه داشتی......

خخخخ آره دیدم
ولی تو تو رینگ بودیااا Big Grin
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ
(20-03-2020، 2:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 2:02)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 1:56)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرمنده نکن توروخدا

محمد من مییتونم توی صندلی داغ نبتمو به ایسان بدم؟؟؟؟؟

اره

پس نوبت منو حذف کن بده ایسان یادت نره ها
من اگه تا صبح بیدار بمونم اینترنت پدر گرام تمام میشود و باید اماده ی عصبانی شدنش باشم Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

این شبی که میگن شب نیست
هیچ شبی مثل امشب نیست
my life ❤︎noʎ ǝʞᴉl ᴉ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان