نظرسنجی: من امسال به مسافرت عید و دید و بازدید...
این نظرسنجی بسته شده است.
علاقه دارم ولی نمیروم
47.83%
11 47.83%
علاقه دارم و میروم
26.09%
6 26.09%
علاقه ای ندارم ولی به ناچار میروم
4.35%
1 4.35%
علاقه ندارم و نمیروم
21.74%
5 21.74%
در کل 23 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه 337

(12-03-2020، 15:03)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:01)Guildfordia214 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی جدی اون همه دفاع شخصی کار کردمTelegh_01Telegh_01Telegh_01

فقط دفاع شخصی نیست!!!

اسلحه شناسی، جغرافی، پزشکی، کمک های اولیه، زبان، اطلاعات و ضد اطلاعات، چتربازی، کوهستان، غواصی، گوریلا و کانترگوریلا، و ... حداقل ده سال طول میکشه!!!

همهر رو انجام میدم
خوبه! با همین روحیه بری جلو، کم نیاری، بتونی خودتو کنترل کنی، ناامید نشی، موفق میشی.
زبان و کمک های اولیه و اتش نشانی رو می تونی اموزشاشونو تو اینترنت پیدا کنی.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، ρσєѕɪ
آگهی
(12-03-2020، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237767&page=164

بپرسین دیگه Telegh_55 هرکی بپرسه سپاس میدماااعاعا

دروغ میگه. سپاس منو هنوز نداده

به مدیران رنگی مخصوصا تو اصلا نمیدم تا وقتی رنگ عادیا هم عوض شهBl5

توقعاتتون از یه مدیر خیلی زیاده. ما فوقش بتونیم رای بدیم به تغییر رنگا !!
حالا باز مال تو قابل تحمله یمی بهم پ.خ داده بود میگفت رمز دوستم چیه؟
اگه من رمزشو داشتم که میرفتم پیامهای خصوصی مهسا رو میخوندم :-|

بعله پس مال خودتونو چرا عوض کردین مال نویسنده ها حتی مال بن شده های خط خطی Angry
این چه وعضشهههه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Guildfordia214
و حالا
fire
ک نامجون و هوپی میخونه
(12-03-2020، 15:04)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:58)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه اینجارو
پلیس شدم
بازیگرم شدم که!
رییس قوه قضاییه هم شدم!
Telegh_01

تو دستیار من میشی من پلیسم و بادیگارد و استاد دفاع شخصی

می خوام برم کیک بوکس برادرم میگه نمیشه اسیب دیدگانش زیاده crying  crying  crying  crying  crying

من مربیت میشم عزیزم Big Grin
ولی نمیبرمت مسابقه Dodgy

نبر ب بابا میگم بعد کرونا ببره ثبت نام کنم Tongue

171717Telegh_59Telegh_59
موی تای باحالتره Big Grin
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Guildfordia214
@محمّد منو بزار تو لیست صندلی داغ.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
دوستان عادی به این مدیرا اصلا و ابدا سپاس ندین تا وقتی رنگمونو عوض نکردن
ناشناس
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(12-03-2020، 15:03)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:49)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:49)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدات شم عــــــــــــالــــــــــــــی
بیکاری هم عالمی داره واسه خودشااااا
خخخخخخ تو چطوری نفسم؟؟!

خدارا شکر عزیزم
اره واقعا
منم خوبم گلم Heart

خداروشکر Heart
خب چخبرا خانوووم؟؟؟
هیچ
دارم از بیکاری میمیرم crying

زنگ بزن دوستاتو اسکل کن
اونقده حال میدهههههههه Big Grin  Big Grin  Big Grin  Tongue

خخخ
ای شیطون Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(12-03-2020، 15:05)Guildfordia214 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:03)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:01)Guildfordia214 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:55)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی جدی اون همه دفاع شخصی کار کردمTelegh_01Telegh_01Telegh_01

فقط دفاع شخصی نیست!!!

اسلحه شناسی، جغرافی، پزشکی، کمک های اولیه، زبان، اطلاعات و ضد اطلاعات، چتربازی، کوهستان، غواصی، گوریلا و کانترگوریلا، و ... حداقل ده سال طول میکشه!!!

همهر رو انجام میدم
خوبه! با همین روحیه بری جلو، کم نیاری، بتونی خودتو کنترل کنی، ناامید نشی، موفق میشی.
زبان و کمک های اولیه و اتش نشانی رو می تونی اموزشاشونو تو اینترنت پیدا کنی.

ممنون هنوز من و دختر عمه ام با هم کار میکنیم من ازش جلو ام اونجایی هستم ک باید خودمون رو هنگام چاقو کشی نجات بدیم بعد میرم اسلحه اونم حال حوصله زیاد میخواد
خجالتم خوب چیزیه
ناشناس
(12-03-2020، 15:05)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:04)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 15:00)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-03-2020، 14:51)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=237767&page=164

بپرسین دیگه Telegh_55 هرکی بپرسه سپاس میدماااعاعا

دروغ میگه. سپاس منو هنوز نداده

به مدیران رنگی مخصوصا تو اصلا نمیدم تا وقتی رنگ عادیا هم عوض شهBl5

توقعاتتون از یه مدیر خیلی زیاده. ما فوقش بتونیم رای بدیم به تغییر رنگا !!
حالا باز مال تو قابل تحمله یمی بهم پ.خ داده بود میگفت رمز دوستم چیه؟
اگه من رمزشو داشتم که میرفتم پیامهای خصوصی مهسا رو میخوندم :-|

بعله پس مال خودتونو چرا عوض کردین مال نویسنده ها حتی مال بن شده های خط خطی Angry
این چه وعضشهههه
گفتیم شاید چرت بشه. بیشتر اعضا عادین دیگه! فرض کن همه قهوه ای باشن !
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان