امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

صبا میرهاشمی نسب میشناسی؟
واسه آستانست ولی دبیر رشته .. تیزهوشان
 سپاس شده توسط saba 3
آگهی
(17-08-2019، 3:25)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:17)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:12)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:09)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:04)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
زیست و شیمی چطور میخوندین؟

خواهش
زیست یه دور کتابو میخوندم یه دور درسنامه کتاب کار و نکته نویسی میکردم تو خود کتاب مینوشتم و دوباره کتابو یا نکته هاش میخوندم و تست میزدم و سوالایی که اشتباه زدم یا درست زدم ولی نکته دار بود و علامت میزدم بعدا دوباره حل میکردم

شیمی هم باید خیلی تست کار کنی و متن کتاب و مسلط شی
کتاب شما رو نمیدونم ولی ۹۰ورصد شیمی ما مسئلس  و امسال هم نامردی کردن و فقط مسئله داذن
اگع  مسئله دارید زیاد تست بزن مخصوصا استوکیومتری

به ما گفتن کتابتون متن همه متنارو بخونین هفتاد درصد متنه رفتیم دیدیم همههههه مسئله دادن:|

شاید یکی دو تا متن

چشم
بیشتر مطالب کدوم پایه کار کنم؟

امسال  فقط شوکه شدیم

بستگی داره به خودت ولی من خودم از نطالب چهارم شروع کردم چون سال اخر بود و وقت نداشتم تو طول سال تحصیلی خوب مسلط شم اول اونو خوندم
خودت نقاط ضعف و قدرتو مشخص کن طبق اونا برنامه ریزی کن یه مشاور بگیری خیلی خوبه من با ۶ساعت ۱مهر شروع کرده بودم تا دی به ۹ رسوندم و تا دبهمن ۹ میخوندم اسفند همه چی خراب شد:/

باور مشاوران الا همه ت قمپزن
قبل کنکور خودشونو خدا و معجزه گر میدونن
بعد کنکور میگن مگه ما خداییم؟
یه مشت جوجه فکلی بی سواد بیش نیستن
دبیران کنکور هم تو رشت همینجورین

یاو دماغشو نمیتونه بکشه بالا اونوقت کلی ادعا داره
هیچی هم بارشون نیس
پرسیدم یه نفرو پیدا کردم فردا صبح قراره بهش زنگ بزنم واسه وقت گیری پارسال یه رتبه دو منطقه داده
شما خودتون مشاورتون کی بوده؟
پارسال مشاور من یکی از اعضا تیم هیواد بود از شرق گیلان میومد

اره بابا ..منظورم یه مشاور خوب یه پشتیبان که طبق توانایی و سطح تو بهت برنامه بده
توشهر ما مرکزیه رتبه برترا مشاوره میدن یه رفیق داشتم رفت پیش یکیشون بهش برنامه داد دوستم گفت چطوری تو سه ماه تابستون کل درسارو جمع کنمO_o
اونم گفت مگه ترازت بالا هفت هزار نیست دوستم گفت نه:|
اونم یه پوزحند زد یه برنامه دیگه نوشت..خخخ
رتبه برترا هم اگه پشتیبان شن همشون خوب نیستن چون طبق توانایی و سطح خودشون برات برنامه ریزی میکنن و این برا ادم خیلی بده
من خودم اصن مشاور نداشتم کلاس هم نرفتم-_-
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 3:29)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا میرهاشمی نسب میشناسی؟
واسه آستانست ولی دبیر رشته .. تیزهوشان

نه نمیشناسم

دبیر چی هس؟
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
والا یارو با ما کلاس میومد ۱۰۰تا داشت قبول شد تو مصاحبش گف اصا کتاب نداشتم .

آریا جلالی از لاهیجان :/

دبیر شیمیه
 سپاس شده توسط saba 3
فان ماجرا
اون قسمت مصاحبه رتبه برترا
طرف سال اخر دبیرستان و تو علامه خونده سالای قبلشم تیزهوشان
بعد میاذ میگه من اصن کلاس نرفتم:////
بهترین معلمای تهران تو علامن بعد میگه من کلاس نرفتم:|ای خداا
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 3:34)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دبیر شیمیه

فکر کنم تابستان پارسال یه نفر گفته پیشش کلاس می‌ره 
من شیمی پیش فرشادیان پور میرفتم
ع..ن خالصه 

(17-08-2019، 3:37)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فان ماجرا

اینا زر مفت زیاد میزنن
ببخشیدا
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، امیر‌حسین
صبا کلاس میرفتی اگه تو طول سال به نظرم امسال نرو فقط بشین جزوه هایی که جمع کردیو بخون ..یه دبیر داشتم میگفت یکی از دانش اموزم سال اول فقط جزوه جمع کرد و کلاس رفت سال دوم نشست همونا رو خوند پزشکی اورد:|
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 3:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا کلاس میرفتی اگه تو طول سال به نظرم امسال نرو فقط بشین جزوه هایی که جمع کردیو بخون ..یه دبیر داشتم میگفت یکی از دانش اموزم سال اول فقط جزوه جمع کرد و کلاس رفت سال دوم نشست همونا رو خوند پزشکی اورد:|

چشم
پیشنهاد جالبی بود منم یادمه سال نه یه دبیر ریاضی داشتیم مستانه یادش بخیر چقدر سر فامیلیش مسخرش میکردیم  بچهببودیم دیگه ا ره اونم همیشه همینو می گفت که شما گفتی الا
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(17-08-2019، 3:39)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 3:34)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دبیر شیمیه

فکر کنم تابستان پارسال یه نفر گفته پیشش کلاس می‌ره 
من شیمی پیش فرشادیان پور میرفتم
ع..ن خالصه 

(17-08-2019، 3:37)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فان ماجرا

اینا زر مفت زیاد میزنن
ببخشیدا

شک نکن((:

کلا صداسیما بهشون میگه بگید کلاس نرفتم و فلان و فلان

بعد تو همون صداسیما تو تبلیغات اموزشگاه هاو کتاباشونو اینا رو میارن میگن از محصولات و ما استفاده کردن واین چیزا((:
 سپاس شده توسط saba 3
ااامممم دکتر رضایی چی؟
دبیر ریاضیه ..

همین جلالی مامانش میگ سال اخر ۲۰ میلیون و دهم و یازدهم ۱۲ میلیون خرجش کردیم :/

بابا همه چیز ممکنه باس ببینی خودت چی میتونی .
 سپاس شده توسط saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان