امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

(17-08-2019، 2:35)sh.9 9 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدیه یه چیز دیگه اینه که پیرا پزشکی استانیه اونوقت یه جایی مثه مازندران رتبه های زیر ده هزار میگیره یه جا مثه شاهرودیا سمنان تا ۲۷هزار...زیبانیست؟((:

مسخرس
آگهی
منم نزدیک سه ساعت خوابیدم یه ربع به شیش پا شدم چشام میسوخت از بیخوابی:|

سبا/صبا رفتنی شدی یا موندنی یا لبه مرزی؟
 سپاس شده توسط saba 3
شقایق شما هم موندی واسه سال بعد؟
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(17-08-2019، 2:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلوم نیست یعنی خانواده نمیزارن بمونمD:
ازاد میرم میشینم همزمان میخونم احتمالا:|
 سپاس شده توسط saba 3
عجبب://

(17-08-2019، 2:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم  نزدیک سه ساعت خوابیدم یه ربع به شیش پا شدم چشام میسوخت از بیخوابی:|

صبا هستم
من تخمین زدم مطمئن بودم که زیر پنج هزار میارم ولی از بنگی سر اختصاصی چند تا سوال و جا به جا زدم:|
من پدر مادرم پزشکن
و با رتبه ای که آوردم پزشکی قبول نمیشم
واسه همین نداشتن انتخاب رشته کنم میگن بمون سال بعدSad
من سر کنکور زبان سر زبان اختصاصی خوابم برد 
بعد یه ساعت مراقب اومد گفت ورقتو بده برو خونه بخواب حریم گرفت نکرد بیدارم کنه از کم خوابی و خستگی کنکور تجربی بود که تازه سه ساعت قبل زبان داده بودم
شما چی؟
 سپاس شده توسط {HoSsein_83} ، Đęąđ.ğïřł
خوشبختانه هنرستان رفتم دغدغه هاتونو نداشته باشم Big Grin

(17-08-2019، 2:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:42)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اگه دانشگاه بزنیم بریم یه سال محرومیت از کنکور نداره؟
(17-08-2019، 2:46)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:41)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم  نزدیک سه ساعت خوابیدم یه ربع به شیش پا شدم چشام میسوخت از بیخوابی:|

صبا هستم
من تخمین زدم مطمئن بودم که زیر پنج هزار میارم ولی از بنگی سر اختصاصی چند تا سوال و جا به جا زدم:|
من پدر مادرم پزشکن
و با رتبه ای که آوردم پزشکی قبول نمیشم
واسه همین نداشتن انتخاب رشته کنم میگن بمون سال بعدSad
من سر کنکور زبان سر زبان اختصاصی خوابم برد 
بعد یه ساعت مراقب اومد گفت ورقتو بده برو خونه بخواب حریم گرفت نکرد بیدارم کنه از کم خوابی و خستگی کنکور تجربی بود که تازه سه ساعت قبل زبان داده بودم
شما چی؟

اوه شت :/
پس تریپ پزشکی و این چیزاست
والا من جفت کنکورمو ___نگم برات(:

امسال بیشتر بخون مطمئنن میاری
ازاد این چیزا سرمایشو اگه داری برو البته انقد زیاده لعنتی برا هفت سال

منم که فعلا هیچی معلوم نی

(17-08-2019، 2:48)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:43)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه اگه دانشگاه بزنیم بریم یه سال محرومیت از کنکور نداره؟
[/quot]
روزانه دولتی  فقط شبانه ازاد پیام نور اینطور نیست ..البته اگه مثلا سال دیگه قبول شم یه خسارتی میدم بعدش انصراف
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 2:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 1:48)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الا دارم کتاب سال بعد خودمونن نگاه می کنم کنکوری های ۹۹میگم میبینم هر چیزی که سر یادگیریش ما ..ر خوردیم حذف شده یا بیانش خیلی ساده تر شده

درسته که خیلی از درسا از نظام قدیم حذف شد اومد تو نظام جدید ولی شقایق جان خیلی چیزا هم اضافه شد که پدر ما سرشون دراومد
سوالا ما نظام جدیدا غلط انداز بود یعنی می‌دیدی میگفتی واو اینم سواله می‌زدی بعد  ازمون می‌دیدی آه یه نکته ریز داشته جاست شت

در حد نهایی اوکی ولی آیا نهایی ما سوالاش اوکی بود
چرا نبود
بود
از جاهای مهم سوال خیز نیومده بود همه چرت و پرتی و متنای اشغال اومده بود
سر نهایی زبان 
 همه وقت کم آوردن 
چون شامل دو بخش بود سر لیسنیگ بلندگو ها مشکل داشت یه ساعت فقط وقتمون سر اون رفت بعدم حدود ۲۲سوال طولانی که باید تو یه ساعت جواب میدادیم
سهمیه ها هم که نگو
سهمیه زلزله 
سهمیه سیل
سهمیه کوفت
درد 
زهرمار
دیگه بیان برا سمنانم سهمیه رییس جمهور خیزی
و
گیلانم سهمیه رطوبت و خواب اوریه هوا بذارن
حله!
تازه یکم عادلانه میشه
به جا اینکه مشکل پیش میاد رسیدگی کنند که بعد سه سال یارو به جا کپر نشینی خانه دارشع سهمیه کنکور میزنن براشون
قشنگ ترین راه حل://
تقلب ها هم که نگو اصلا://
تف

خب طبیعت کنکور هم همینه ..چالش که میگن همینه فک میکنی جواب یه چیز دیگس ولی گزینه دیگه ای جوابه ..این همیشه بوده و هست
نهایی هم همینطوره همیشه از گوشه کنارا کتابا میارن برای ماهم همینطور بود هم سوم و هم پیش
قبول دارم نظام جدید سختی های داشت هم از نظر اموزشی به خاطر نقص کتابا و هم خود کنکور ولی بحث من ناعادلانه بودن سطح سوالاست ..ریاضی ما از کتاب درسی شما سوال طرح کردن و من سوالایی دیدم که تو هیچ کتاب اموزشی حتی کتاب درسی خودمون نبود یک چیز بسیار فجیح و بودجه بندی درسامون تغییر کرده بود ..هرسال از هر بخش کتاب یه تعداد سوالای تقریبا مشخصی می اومد ولی امسال خیلی نامردی کردن و از یه سری بخش هایی که به امید زدن اونا رفتیم نیاوردن و باعث شد خیلی درصد خراب شه(البته این تو فیزیک بیشتر بود)
سوال زبان ما خیلی سخت بود یک چیز وحشتناکی بود
درکل هیچ برابری و سطح یکسانی تو دوتا نظام نبود ..اگه قرار بو  اسون باشه اوکی هردو باید اسون بود یا برعکس اگه سخت قرار بود باشه بری هردونظام سخت

+

من عمرا بیام یه سری کتاب جدید بخونم مخصوصا زیست شما که وازه ها معادل سازی شدس:/
یه ماه باید فقط اسم یاد بگیرم مثل سلول که میشه یاخته:|||
البته خیلیا دارن نظام جدید میخونن برا سال بعد ولی واقعا به نظرم عقلانی نیست
خدا به شماها صبر جمیل بخاطر این کلمه ها مصوب فرهنگستان من پدرم دراومد امسال معلممون گیر میداد باید درستشو بگید :|
باز سلول ک میشه یاخته خوبه
فتوسنتز شده فروغ امایی :||||
یاکنترل شده واپایش:/

سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان