امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

(17-08-2019، 2:12)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می‌دونی وقتی سخت بیاد خوبیش اینه همه گند میزنن اونوقت میبینی یکی با رنج درصد ۵۰ پزشکی نشسته(:
ولی خداییش قبول دارم وقتی چندین ساله که داره از یه مبحثی سوال میاد و از یه مبحث دیگه نمیاد 
یهو تو یه سال برعکس بشه خیلی بده
چون معلومه که همه مبحث پرتکرارو میخونن و یهو سر آزمون شوک بهشون دست میده
انصافا نباید اینکارو واسه شماها میکردن

هعی

کلا کنکور اینجوری بود بهش میگن مهندسی معکوس جدیدا برداشتن .

مثلا سوالای کنکور ۸۰-۸۱-۸۲ ی جور‌بود سوالی ۸۳-۸۴-۸۵ ی جور بعد سال بعد سوالای ۸۰-۸۱-۸۲ تکرار میشد .

سبا اگه قبول نشدی ازاد برو ، نمون .
از من ب تو نصیحت .
بمونی خودتو علاف میکنی سال ب سال بدتریه.
از ۱۰۰ نا ممکنه ۳ نفر شانس بیارن سال دوم .

نظام قدیمام بمونن سال بعد همین ازادم مجاز نمیشن .

ما بدبختا دو تا کنکور تو ی روز دادیم ، انتظار زبان داشتیم ک خسته بودیم اونم خراب کردیم .
 سپاس شده توسط saba 3
آگهی
(17-08-2019، 2:14)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوبه خودت میگی :/

بنظرت یکی جبر بلده باس بهش سوال جدول ضرب بدن؟
باید سخت باشه چون کتاباتون سخت بود اموزشتون بهتره .
واس ما اسون بود(برای شما اسون برای ما سخت) چون کتابا مشکل‌و اموزش ضعیف .

خب بنده خدا ماهم تا راهنمایی و ابتدایی همون واژه های قدیم رو میخوندیم دیگه:|

کلا کسی که بخاد قبول شه سال اول قبول میشه .
سال دوم شانس میاره فقط.

همین خیلیا صد سالم کنکور بدن ، نمیتونن موفق بشن .

چون کتابا هر سال داره تغییر میکنه تا به یه روال منظم برسه چندین سال طول میکشه .

بعد ، سوال ریاضی شما از کناب درسی ما بود ؟
کتاب درسی ما ب قول‌ تو نصفشو حذف کردن شما بهتر از ما یا گرفتید و سختی بیشتر کشیدید انتظار میزفت اعتراض نکنید:/
چون چیزای جدیدی نیست ، فقط کم کردن .

میشه بگی کدوم سوال کتاب ما‌بود که تو ازمون شما اومده بود؟

اینجوری حساب کنی منم کلی سوال دیدم‌ که اصلا تو کتاب ما نبود :/

اصلا بحث من کتاب شما نیست بحث من این بود سوالا در یک سطح نبود
صد درصد من انتظار ندارم سوالامونو شماها بتوتید جواب بدید چون مباحث مارو نخوندید سوالا طبق گفته ی خود نظام جدیدا اسون بود و سوالا ما برای ما سخت بود ...من میگم یک نظام جدید یا نظام قدیم باید امسال سوالات برای خودشون اسون بود یا اگه سخت بود برای جفت سخت بود
کل اساتید برتر کشور گفتند سوالای نظام قدیم سخت تر بود و حتی تو شبکه اموزش هم بحث سر این بود که دادن تراز مشترک کار اشتباهیه چون سوالا در یک سطح نبود
بله تیپ سوالای رباضی ما طبق کتاب شما بود ..تیپ بندی و مدل سوالا کلا عوض شده بود

این ظرفیت ازادو لعنتیا چقدر کم کردن:///
پرستاری مامایی چقد کم شد:///

حیف مامایی پارسال اولین انتخابم نزده بودم هنوز افسوسشو میخورم
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 2:21)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:14)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوبه خودت میگی :/

بنظرت یکی جبر بلده باس بهش سوال جدول ضرب بدن؟
باید سخت باشه چون کتاباتون سخت بود اموزشتون بهتره .
واس ما اسون بود(برای شما اسون برای ما سخت) چون کتابا مشکل‌و اموزش ضعیف .

خب بنده خدا ماهم تا راهنمایی و ابتدایی همون واژه های قدیم رو میخوندیم دیگه:|

کلا کسی که بخاد قبول شه سال اول قبول میشه .
سال دوم شانس میاره فقط.

همین خیلیا صد سالم کنکور بدن ، نمیتونن موفق بشن .

چون کتابا هر سال داره تغییر میکنه تا به یه روال منظم برسه چندین سال طول میکشه .

بعد ، سوال ریاضی شما از کناب درسی ما بود ؟
کتاب درسی ما ب قول‌ تو نصفشو حذف کردن شما بهتر از ما یا گرفتید و سختی بیشتر کشیدید انتظار میزفت اعتراض نکنید:/
چون چیزای جدیدی نیست ، فقط کم کردن .

میشه بگی کدوم سوال کتاب ما‌بود که تو ازمون شما اومده بود؟

اینجوری حساب کنی منم کلی سوال دیدم‌ که اصلا تو کتاب ما نبود :/

اصلا بحث من کتاب شما نیست بحث من این بود سوالا در یک سطح نبود
صد درصد من انتظار ندارم سوالامونو شماها بتوتید جواب بدید چون مباحث مارو نخوندید سوالا طبق گفته ی خود نظام جدیدا اسون بود و سوالا ما برای ما سخت بود ...من میگم یک نظام جدید یا نظام قدیم باید امسال سوالات برای خودشون اسون بود یا اگه سخت بود برای جفت سخت بود
کل اساتید برتر کشور گفتند سوالای نظام قدیم سخت تر بود و حتی تو شبکه اموزش هم بحث سر این بود که دادن تراز مشترک کار اشتباهیه چون سوالا در یک سطح نبود
بله تیپ سوالای رباضی ما طبق کتاب شما بود ..تیپ بندی و مدل سوالا کلا عوض شده بود

سطح سوالای شما بزای شماست .
سطح سوالای ما برای ما .

هر دو نوع سوال مختص شما و ما برای هردو گروه سخته .

و کلا کنکور نظام قدیما همیشه سخت تر هست و بوده چون کتاباشون ی جیز عجیب غریبیه .
منم انتظار داشتم ترازشون جدا باشه . کلا انتخاب رشته و سهمیه جذبشونم حدا .

ینی جی تیپ ما ؟
راه حل‌قرق میکرد ؟
چیش فرق میکرد ؟
همون تابع رو شما دارید مام داریم دیکه ، تازه معلمای ما درسارو مث نظام قدیم به ما درس میدادن تو مدازس . نمیدونم منظورت از فرق چیه
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 2:17)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:12)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می‌دونی وقتی سخت بیاد خوبیش اینه همه گند میزنن اونوقت میبینی یکی با رنج درصد ۵۰ پزشکی نشسته(:
ولی خداییش قبول دارم وقتی چندین ساله که داره از یه مبحثی سوال میاد و از یه مبحث دیگه نمیاد 

هعی

مثلا سوالای کنکور ۸۰-۸۱-۸۲ ی جور‌بود سوالی ۸۳-۸۴-۸۵ ی جور بعد سال بعد سوالای ۸۰-۸۱-۸۲ تکرار میشد .

از من ب تو نصیحت .

آخه من منگ یه اشتباهی کردم که تو گ.ا  روم نمیشه بگم
ظرفیت ازاد با کنکور کم شده ، میخان بیشتر بکشن ب سمت ازاد بدون کنکور که رشته هایی که تقاضا کننده نداره ساپورت بشه ،وگرنه رشته هایی مث پرستاری و علوم ازمایشگاهی و... رو ازاد با ازمون میگیره .

گرچه رشته های تحربی رو ازاد خوندن ارزش نداره ، کلی پول ازت میره .
 سپاس شده توسط saba 3
یه خورده توضیح بحث تیپ بندی میگم سخته ولی همین بگم به قدری سوالای ریاضی سخت بود هرکی ریاضی یکم خوب میزد تراز خیلی بالایی میگرفت حتی تاثیرش ببشتر از زیست بودامسال
 سپاس شده توسط saba 3
(17-08-2019، 2:27)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:17)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:12)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی

از من ب تو نصیحت .

راحت باش D:

(17-08-2019، 2:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه خورده توضیح بحث تیپ بندی میگم سخته ولی همین بگم به قدری سوالای ریاضی سخت بود هرکی ریاضی یکم خوب میزد تراز خیلی بالایی میگرفت حتی تاثیرش ببشتر از زیست بودامسال

ریاضی اصا نتونستم بزنم :/

صفر درصد :/
 سپاس شده توسط saba 3
تو‌پرستاری یا همین رشته های بالای تجربی زمان استخدام نوع دانشگاه یعنی دولتی یا ازاد بودنش مهم نیست تاثیری تو استخدام نداره
البته دولت پول نداره حقوق بده استخدام خیلی کم میکنن بااینکه کلی نیرو پرستاری کم دارن..بیشتر قرار دادین

(17-08-2019، 2:28)ᴹᴱᴴᴿᴬᴰ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2019، 2:27)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی

از من ب تو نصیحت .

راحت باش D:

(17-08-2019، 2:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریاضی اصا نتونستم بزنم :/

صفر درصد :/
شت:/
کلا کار ب مدرکت ندارن ، معدلتو نگا میکنن بعد پارتی .

ولی جالبش این بود ، من نخوندم میرم ازاد ، خیلیا خودشونو کشتن کلی پول مشاوره و ... از زندگی و تفریحشون زدن اونام میان ازاد D:

شب بخیر
 سپاس شده توسط saba 3
بدیه یه چیز دیگه اینه که پیرا پزشکی استانیه اونوقت یه جایی مثه مازندران رتبه های زیر ده هزار میگیره یه جا مثه شاهرودیا سمنان تا ۲۷هزار...زیبانیست؟((:
 سپاس شده توسط saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان