امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ !

تو چرا فقط میگی
هیم
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

آگهی
واقعن تو چرا میگی هیم هویم Heart
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! 44

به جا گفتن حرفای کلیشه ای سلام خوبی مرسی خوبم ..همین هیم بهتره._.
 سپاس شده توسط Actinium
کجاش بهتره

(12-07-2019، 3:19)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2019، 16:16)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2019، 15:39)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2019، 11:35)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2019، 0:03)حسین عموشاهی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتما باید مدیر ارشد بیاد یکم گفتگو شلوغ تر شه  Undecided
اقا محمد اسم بازی هایی ک میکنیدو لطفا بگید

بازی هایی که اغلب اونارو انجام میدم به ترتیب :
Realm Royale(بازی بتل رویاله، پیشنهاد میکنم از استیم دانلود کنین)
Roblox (کرافیکش در حد ماینکرفته، ولی بازی هایی داره که از اون جذابتره)
Cs-go( اینم یه نسخه عالی از کانتره)
zula (یه زمانی معتادش بودم ، الان تفریحی بازی میکنم.)
PES2018
Euro Truck2
getting over it
surgeon
Welcome to the Game
اینارو هم وقتی نت ندارم بازی میکنم
ممنون پیس 2019 رو بازی میکنم زولا هم خیلی بازی میکنم نام کاربریتون بگید درخواست دوستی بدم
دیسکورد دارید؟؟
اسم کاربریم تو زولا:black-tiger
دیسکوردم دارم
ممنون درخواست دوستی میدم قبول کن
نام کاربریت تو دیسکورد با شماره چهار رقمیه رو بده ببینم صدات چجوره  Big Grin  Big Grin

اصن بی احترامی نباشه چت های اعزازی رو میخونم روحم شاد میشه  Telegh_01  Telegh_01
درخواست دوستیت رو وقتی حال داشتم برم زولا قبول میکنم.
کد دیسکوردم 1597# (باید اولش هشتک بذاری)
رمز منو کشف کردی یا مال اعزازی رو؟
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

اهای عالی جناب عشق ._.
 سپاس شده توسط Actinium
دوستان یه سوال به نظرتون من چرا نمی تونم موضوع بزارم

بعد چقدر وقت داشتم وسط کانال های تلویزیون می چرخیدم، یک تله فیلمی به اسم «آوای زمین» نظرم را جلب کرد؛ بدک نبود تا آخر دیدم. 

یک نکته ای که در این تله فیلم نظرم را جلب کرد این بود که در بخشی از آن مردم یک ده یا جمعی از آنها به شخصیت اصلی تهمت می زنند یا می خواهند برایش پاپوش بدوزند. خلاصه این شخصیت اصلی که معلم هم بود در واکنش به این تهمت ها و پاپوش ها روی تخته کلاسش می نویسد:

زاهد از کوچه رندان به سلامت بگذر
تا خرابت نکند تهمت بدنامی چند

چیزی در درجه اول برایم عجیب بود این است که اولا نویسنده این فیلم این بیت معروف حافظ را کاملا برعکس متوجه شده؛ او طوری این بیت را متوجه شده انگار که زاهد شخصیت مثبت این بیت است و رندان آدم هایی هستند که می خواهند به او تهمت بزنند. من از این تحریفی که در واژه صحبت و تهمت شده این نتیجه را می گیرم. در ضمن موقعیتی که آن شخصیت بیت را بکار برد همین را نشان می دهد. اصل بیت این است:

تا خرابت نکند صحبت بدنامی چند

اما نویسنده تهمت را جای صحبت در ذهنش جا داده بود چون معنای بیت را از همان اول بد فهمیده بود. دلیل این بدفهمی چیست؟ دلایل فرهنگی بسیاری دارد!! بعدا شاید گفتم. 

در اینجا زاهد شخصیت منفی است و رند شخصیت مثبت. حافظ به کنابه به زاهد می گوید که از کوچه رندان به سلامت عبور کن و دهان به دهان آنها مگذار تا مبادا مانند آنها بدنام شوی و دامت لکه دار شود!

اما مثل خیلی از ابیات حافظ این بیت هم بد فهمیده شده. 

کلا حافظ را هر کس با نگرش جدی به آثارش بنگرد همیشه دچار بدفهمی می شود. حافظ به شدت کنایه گو است و می شود به جرات گفت در بالای 70 درصد موارد دارد کنایه و ریشخند میکند. اما متاسفانه عده ای کار را به جایی رسانده اند که می آیند از اشعار او تفسیر عرفانی آن هم عرفان خشک نظری میکنند! 

البته این فقط یک نمونه از بدفهمی اشعار حافظ است. یک نمونه هم در فیلم اخراجی ها 1 رخ داد که بعدا شاید درباره اش نوشتم. 
انسان تنها یا موجودی فروتر از انسان است یا فراتر؛
به عبارتی یا حیوان است یا خدا. 

سپاس شده توسط م‍حمّد ، Đęąđ.ğïřł
(13-07-2019، 18:26)Actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد چقدر وقت داشتم وسط کانال های تلویزیون می چرخیدم، یک تله فیلمی به اسم «آوای زمین» نظرم را جلب کرد؛ بدک نبود تا آخر دیدم. 

یک نکته ای که در این تله فیلم نظرم را جلب کرد این بود که در بخشی از آن مردم یک ده یا جمعی از آنها به شخصیت اصلی تهمت می زنند یا می خواهند برایش پاپوش بدوزند. خلاصه این شخصیت اصلی که معلم هم بود در واکنش به این تهمت ها و پاپوش ها روی تخته کلاسش می نویسد:

تا خرابت نکند تهمت بدنامی چند

چیزی در درجه اول برایم عجیب بود این است که اولا نویسنده این فیلم این بیت معروف حافظ را کاملا برعکس متوجه شده؛ او طوری این بیت را متوجه شده انگار که زاهد شخصیت مثبت این بیت است و رندان آدم هایی هستند که می خواهند به او تهمت بزنند. من از این تحریفی که در واژه صحبت و تهمت شده این نتیجه را می گیرم. در ضمن موقعیتی که آن شخصیت بیت را بکار برد همین را نشان می دهد. اصل بیت این است:

تا خرابت نکند صحبت بدنامی چند

اما نویسنده تهمت را جای صحبت در ذهنش جا داده بود چون معنای بیت را از همان اول بد فهمیده بود. دلیل این بدفهمی چیست؟ دلایل فرهنگی بسیاری دارد!! بعدا شاید گفتم. 

در اینجا زاهد شخصیت منفی است و رند شخصیت مثبت. حافظ به کنابه به زاهد می گوید که از کوچه رندان به سلامت عبور کن و دهان به دهان آنها مگذار تا مبادا مانند آنها بدنام شوی و دامت لکه دار شود!

اما مثل خیلی از ابیات حافظ این بیت هم بد فهمیده شده. 

کلا حافظ را هر کس با نگرش جدی به آثارش بنگرد همیشه دچار بدفهمی می شود. حافظ به شدت کنایه گو است و می شود به جرات گفت در بالای 70 درصد موارد دارد کنایه و ریشخند میکند. اما متاسفانه عده ای کار را به جایی رسانده اند که می آیند از اشعار او تفسیر عرفانی آن هم عرفان خشک نظری میکنند! 

البته این فقط یک نمونه از بدفهمی اشعار حافظ است. یک نمونه هم در فیلم اخراجی ها 1 رخ داد که بعدا شاید درباره اش نوشتم. 

زاهد اونطوری که من فهمیدم همیشه شخصیت منفی داشت چطوری تو فیلم استفاده کردن نمیدونم._.

این شعر رو تو فیلم خطاب به کسی نوشت؟
شاید منظورش از رند خود شخصیت معلم بود که به شخصیت روبه رو میگه بگذر و توجه نکن
 سپاس شده توسط Actinium
اقا محمد چیداری میگی رمزه من
123::
- گفتگو آزاد نُسخه ۳۳۰ ! 44

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان