امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 314

(15-09-2017، 22:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الانم دو تا مدیر زن تو زندگیم هست..!!
مامانَم و مامان بزرگمم ...
خیلی هم راضیَم ..!!

هیهات من الحصین!!
یا الکاغذ!!

باز اگه ی سلناتور این رو می گفت می شد هضمش کرد :/
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
آگهی
چ میکنه این استقلال||:
 سپاس شده توسط Interstellar ، ÆMÆշЇÑζ
(15-09-2017، 21:24)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2017، 21:07)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2017، 18:47)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تیکه "مخصوص آخر تابستان" هم خودش جوکیه...داستانش چیه؟

به نظر می یاد کسی یک اشتباهی کرده بعدش خواسته ماله کشی بکنه اینو اضافه کرده...آره؟

شما فکر کن همینه

نه شوخی کردم داداش. شما بچه باحالی هستی

بیشتر دلم می خواد حال این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
αρнσтιc
  رو بگیرم عکس ها منو تو تالار عکس خواننده ها تایید نمی کنه. 

Telegh_44

آقا من شرمندم -_- 
آخرین باری ک یادم میاد تو عکسا ی چی فرستادن ۲۰۱۵ بود .. 
بخاطر همین هی یادم میره اصن اونجارو .. 
الان میرم تایید میکنم غصه نخور .. پسته بخور 
بخدا دوتا عکس ارزش حال منو گرفتن نداره : |

(15-09-2017، 22:03)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درواقع ایشون رو جدی نگیرید @αρнσтιc 
_
احتمالا موضوع هاتون مشکلی داره که تابید نمیکنه

چی میگی ؟ 
6

(15-09-2017، 21:47)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آواتار قبلیش خنده دار تر بود بیشتر باش حال می کردم... 

لنتی .. توپاک خنده داره ؟ 
گریه داره گریه داره .. 

8
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Actinium
(15-09-2017، 22:45)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ میکنه این استقلال||:

انقدی که علیمنصور با استقلال باخت داده من تو فیفا باخت بدم خودم میرم تیم و عوض میکنم! به چی میخواد برسه!
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Son of anarchy
(16-09-2017، 8:51)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2017، 22:45)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ میکنه این استقلال||:

انقدی که علیمنصور با استقلال باخت داده من تو فیفا باخت بدم خودم میرم تیم و عوض میکنم! به چی میخواد برسه!

حالا اینکه میگه از لیگ جزیره پیشنهاد مربیگری دارم عجيبه :|||
میخاد بره منچستر یونایتد ب فرگوسن آدامس موزی بفروشه|||:
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head
(16-09-2017، 9:41)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-09-2017، 8:51)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ میکنه این استقلال||:

حالا اینکه میگه از لیگ جزیره پیشنهاد مربیگری دارم عجيبه :|||
میخاد بره منچستر یونایتد ب فرگوسن آدامس موزی بفروشه|||:

آموزش انواع سوت بلبلی، انواع لایک ، سیستم 9_ 0_ 1 و ...
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ÆMÆշЇÑζ
با بوی نم‌نمش بارون پاییزی خبر می ده
از آب و خاک و گِل، تولّد، بالیدن و مُردن...
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، sama00
._________.
._______.
._____.
.___.
._.*
صفحه مقدسه چقد ...
 سپاس شده توسط Son of anarchy
ژاپنم واسه ما شاخ شده
 سپاس شده توسط Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان