امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 314

اجازه منم بیام؟؟ 31
COME FLY WITH ME
آگهی
(04-09-2017، 12:22)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:36)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:18)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:16)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:13)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم آملی ام ولی الان ییلاقم Tongue
ای زهر مار تو هم فقط بلدی همینو بگی Dodgy
هی میگن بارون میباره سیل بیاد مراقب باشید بزار بیاد ما مردیمم مردیم ایش
Telegh_01
چ خبرا؟
چ میکنی بیکار جون؟؟!

هیچی خبری نیس منتظر اول مهریم  Cool
نت گردی نت گردی نت گردی Big Grin تو چ میکنی بیکارتر جون؟ Tongue

(04-09-2017، 11:17)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:05)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدایا مردیم از گرما
تابستون تموم شد چرا هوا سرد نمیشه هعیییییییییییییییییییییی

دلتون بسوزه اینجا لحاف باید بندازی سرت  Tongue  Tongue

کوجایی هستی مگه؟:/

آملیم ولی الان ییلاقم

بَه کیجا .. منم سیاهکلی اَم .. ://
نزدیک لاهیجانه :|

میدونم کجاست بین نور و چمستانه
فامیلیت چیه ریکا ؟
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(04-09-2017، 13:03)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 12:22)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:36)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:18)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 11:16)_._hnw_._ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
چ خبرا؟
چ میکنی بیکار جون؟؟!

(04-09-2017، 11:17)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلتون بسوزه اینجا لحاف باید بندازی سرت  Tongue  Tongue

آملیم ولی الان ییلاقم

فامیلیت چیه ریکا ؟
ن حاجی .. این تو گیلانه .. چرا قفل کردی ..
+کپی شناسنامه بدم؟
Big Grin Big Grin Big Grin تو مازندرانم عاخه همچین جایی داریم. لاهیجانشو ندیدم عاقا ببخشید crying

(04-09-2017، 13:27)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 13:03)azin.mhd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آملیم ولی الان ییلاقم

فامیلیت چیه ریکا ؟
ن حاجی .. این تو گیلانه .. چرا قفل کردی ..
+کپی شناسنامه بدم؟

???
آن کس ک میخندد آن خبر مخوف را نشنیده است ...?
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدونستید چقدر تو سایت تتلیتی داریم ؟؟ Telegh_01
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، αѕтer ، ÆMÆշЇÑζ ، Son of anarchy
(03-09-2017، 7:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2017، 17:41)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیر دیدم .___.
بگو بگو ._.

کٌجا بودی ضَعیفه ؟ :| اونم بِدون اجازه مَن O_O
+
اینا رو به بچت بگو از قوله من که ..
زخم ماها جاش نبود
روی کمر داس موند
و ضعف ما آواز نبود کوک غلط ساز بود ..
رشد واسه اون بود
که همیشه آروم بود
به اندازه خار نبود اونجایی که یاس موند ..
درد مرگه پدر نبود
مرده بی پدر بود
ضربه ی تبر نبود دستِ بی سپر بود ..
میلاد که تار شد
عزا خبردار شد
شهر پرِ غلام بود که رییس جبار شد ..
به بچت بگو
که دستبند خونو ً، حسرتو جنون
و لبخندمون، بدتر از حتی صدتا صدتا میله بود
درد ما دیگران نبود
درد ما همدیگه بود ..
به بچت بگو ... به بچت بگو ..

#سورنا

رفته بودم پول دربیارم برای این خونه ._.\

+اینو اون دفعه هم گفتیا (._. )
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شـخـصیــت های فـلـشـخوری
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267522&pid=3365023#pid3365023
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267522&pid=3365022#pid3365022
اینارو الان دیدم D:

اون یکی مگه منو میشناسه اصا که تیکه کلاممم میدونه .___.

اولش دیدم تگ شدم توی اموال شخصی فلشخور گفتم مگه من اموال شخصی فلشخورم که تگ شدم D:
جالبه موضوعش ._.
 سپاس شده توسط PhilosophiasScientiae ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
(04-09-2017، 17:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینارو الان دیدم D:

اولش دیدم تگ شدم توی اموال شخصی فلشخور گفتم مگه من اموال شخصی فلشخورم که تگ شدم D:
جالبه موضوعش ._.

"اون" منظورتون منم؟!

من 8092589205290450 تا اکانت زدم ، هی پسوردم یادم رفته، زیاد پیاماتون و دیدم برا همین تیکه کلامتون و می دونم.
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_
(04-09-2017، 17:15)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2017، 17:14)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینارو الان دیدم D:

جالبه موضوعش ._.

"اون" منظورتون منم؟!

من 8092589205290450 تا اکانت زدم ، هی پسوردم یادم رفته، زیاد پیاماتون و دیدم برا همین تیکه کلامتون و می دونم.

اِ.. خودتم هستی که (:
آره خودتو میگم ._.

فکر کردم تازه عضو شدی گفتم از کجا میدونه .____.
اوکی (;
 سپاس شده توسط PhilosophiasScientiae ، _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان