امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 313

برم بهش یادآوری کنم چندشنبس.
خانه را دزد می زند، کو خانه؟!
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، αԃηєѕ
آگهی
(01-09-2017، 0:40)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرخ و سفید شو بچه :|

(01-09-2017، 0:40)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:35)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:23)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب جمعه ی خود را چگونه میگذرانید ._.

منحرف :|

+گفتگو با همسر گرام :|||~

منحرفی از خودتونه ._.

اینجا همه بدبختای نت گردیم .___.

+ عخی به پای هم جنازه شین .__.
همسر هم نداریم باهاش مذاکره کنیم (._. )

همسر میخوای؟ :v
@esiesi

:||
خانومش اینو جمعش کن :|
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، PhilosophiasScientiae ، sama00
(01-09-2017، 0:34)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:05)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2017، 20:50)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومممم اصل چی ؟! ظاهری ، باطنی یا مشخصات کلی ؟!

فکر کنم نظرت گزینه سومه.

فـرنـوش ، تـهران ، می رم نـهـم..!

شما چی !؟

آره درست حدس زدی :|
منم دلارام ۱۹ تهران =)
خوشبختم فرنوش جون

(31-08-2017، 23:48)actiniu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2017، 23:26)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو الان من دم دستمه :|

چی؟ اسلحه شکاری؟!

الکی جو دادم ._.
اسلحه کدومه آخه ؟! *.*
عـه دلآرام
چه اسم قشنگی!

ممنون عزیزم =)
اسم توعم قشنگه .. خیلی ...

(01-09-2017، 0:10)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا ابالفضل...فرنوش کیه. درست نقل بگیر ملت فکر میکنن ما ترنسیم :/

:/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط PhilosophiasScientiae ، _Lσѕт_ ، Actinium
ببینید پدر خودشم روانشناسه، بنابراین منم تمام کتاب های روانشناسی و خصوصن در زمینه زناشویی و خوندم
و رابطه جنسی یکی از پایه های اساس رابطه زناشوییه!

اخطار نگیرم صـلوات :/
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، _Lσѕт_ ، Actinium ، αԃηєѕ ، sama00
(01-09-2017، 0:42)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:40)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:40)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:35)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:26)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:23)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب جمعه ی خود را چگونه میگذرانید ._.

منحرفی از خودتونه ._.

@esiesi

همین کارارو میکنی هنوز سینگلی ترشی شدی :v
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، PhilosophiasScientiae
(01-09-2017، 0:47)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:42)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منحرفی از خودتونه ._.

@esiesi

همین کارارو میکنی هنوز سینگلی ترشی شدی :v

خیلی هم دلشون بخواد :|

+ استغفرالله ._.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، PhilosophiasScientiae ، امیر‌حسین
شب بخیر ..
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، PhilosophiasScientiae
(01-09-2017، 0:59)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بخیر ..

هنوز یکم زود نیس
 سپاس شده توسط αԃηєѕ
(01-09-2017، 0:46)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینید پدر خودشم روانشناسه، بنابراین منم تمام کتاب های روانشناسی و خصوصن در زمینه زناشویی و خوندم

من هم سن تو بودم کلی صبر می کردم بابام بخاری رو تو زمستون راه بندازه میرفتم دستمو خیس می کردم و آبشو چیک چیک می ریختم رو بخاری صدای جییییییییسسسسسسسسش که میومد ذوق مرگ می شدم!
:|
خدا وکیلی خجالت نمی کشید از این حرفا می زنید ؟! ^_^
والا بوخودا :/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sama00
(01-09-2017، 2:27)αԃηєѕ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 0:46)PhilosophiasScientiae نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هم سن تو بودم کلی صبر می کردم بابام بخاری رو تو زمستون راه بندازه میرفتم دستمو خیس می کردم و آبشو چیک چیک می ریختم رو بخاری صدای جییییییییسسسسسسسسش که میومد ذوق مرگ می شدم!
:|
خدا وکیلی خجالت نمی کشید از این حرفا می زنید ؟! ^_^
والا بوخودا :/

عذر خواهی می کنم ، ولی به هر حال حقیقت و زود یا دیر باید بفهمی دیگه، یعنی چه بخوای چه نخوای به وقتش می فهمی.
البته منظورم روابط جنسی و اینا نیست ، منظورم گنج های پنهانه!
 سپاس شده توسط αԃηєѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان