امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(03-06-2017، 10:05)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 9:59)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 9:55)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس ._.
+مریم گلی تهرانی؟؟؟ اگه تهرانی فک کنم سوالامون مث هم بوده
همونو میگی کع گفته بود اندازه کار نیروی محرک و نیروی مقاومو ب دست بیارین ؟؟؟

اره همون سوال جای اینکه جابجایی رو ضرب در وزنش کنم تقسیم کردم Big Grin

واااااااااااای چ باحاااااااااال منم دقیقا همین کارو کردمممم:4chs:25r3025r3025r30
جوابو 900 دراوردم درصورتی کع 36 میشد Big Grin
چههههههههه باحال منم 900 دراوردم Big Grin Big Grin 
تازه ب روهم نوشتم چون وزن و مسافت نداده نمیشه به دست اورد درصورتی که باس مینوشتیم مساویه Big Grin

(03-06-2017، 10:07)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منو میگی؟؟؟ 25r30
اوند ابکش شیره پرورده یا همون کربوهیدرات های ساخته شده در اندام های فتوسنتز کننده رو ب سرتاسر گیاه میرسونه .__.

Big Grin دومین تفاوتم میشد اوند چوبی میمیره ابکش نمیمیره
we don’t care what them people say.
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Fake frnd ، teresa ☆ ، -Demoniac-
آگهی
(03-06-2017، 10:06)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 10:05)šɕσʀφіөɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آوند آبکش |:

Big Grin  اوند چوبی

(03-06-2017، 10:07)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منو میگی؟؟؟ 25r30

اره اسم خوشگله =) سیب زمینی اخه =|
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 166
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، Maryam Farrokhy ، Fake frnd ، teresa ☆ ، -Demoniac-
(03-06-2017، 10:07)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 10:05)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 9:59)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 9:55)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس ._.

واااااااااااای چ باحاااااااااال منم دقیقا همین کارو کردمممم:4chs:25r3025r3025r30
تازه ب روهم نوشتم چون وزن و مسافت نداده نمیشه به دست اورد درصورتی که باس مینوشتیم مساویه Big Grin

اسم منو میگی؟؟؟ 25r30
اوند ابکش شیره پرورده یا همون کربوهیدرات های ساخته شده در اندام های فتوسنتز کننده رو ب سرتاسر گیاه میرسونه .__.

ن من مساوی بودنشو نوشتم  Big Grin

من ی تفاوت نوشتم فقط "|
عاخه گفته بود تفاوتشو بنویسید ن تفاوت ها :|

علت نام گذاریم توی بیوم هس .__.
الان الی کاملا پی برده ب سیب زمینی بودن من :|
Isn’t it lovely all alone??
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، Fake frnd ، teresa ☆ ، -Demoniac-
(03-06-2017، 10:09)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 10:07)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس ._.

اسم منو میگی؟؟؟ 25r30

ن من مساوی بودنشو نوشتم  Big Grin

من ی تفاوت نوشتم فقط "|
عاخه گفته بود تفاوتشو بنویسید ن تفاوت ها :|

علت نام گذاریمم توی بیوم هس .__.
عا یعنی معلم علومتون نگفت برا هر کدوم دو مورد :|
برا ما اومد تاکید کرد که دو مورد باشه:|
 سپاس شده توسط Fake frnd ، teresa ☆ ، -Demoniac-
نوچ نگف :|
تازه توی کتابم ی مورد نوشته بود :|
ولی من اینم نوشتم که اوند چوبی فقط توی قطر ریشه و ساقس و اوند ابکش توی سرتاسر گیاه
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، Fake frnd
شما امتحاناتون تموم شده؟
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
 سپاس شده توسط _.miss_.em ، Maryam Farrokhy ، teresa ☆
(03-06-2017، 10:12)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من اینم نوشتم که اوند چوبی فقط توی قطر ریشه و ساقس و اوند ابکش توی سرتاسر گیاه

امتحان مطالعات که دیگ میدونی باس چی کنی؟
کلا 12 تا فصله شیش تا فصل اول دوتا فصلو دلخواه میخونی
شیشتا بعدیو همشوباید بخونی

(03-06-2017، 10:15)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما امتحاناتون تموم شده؟

نه 22 خرداد تموم میشه
 سپاس شده توسط teresa ☆
(03-06-2017، 10:16)مریم گلی +13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2017، 10:12)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان مطالعات که دیگ میدونی باس چی کنی؟
کلا 12 تا فصله شیش تا فصل اول دوتا فصلو دلخواه میخونی
شیشتا بعدیو همشوباید بخونی

(03-06-2017، 10:15)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما امتحاناتون تموم شده؟

نه 22 خرداد تموم میشه
چیا مونده؟
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، _.miss_.em
[quote pid='3328140' dateline='1496474217']

شما امتحاناتون تموم شده؟

نه 22 خرداد تموم میشه
[/quote]
چیا مونده؟

مطالعات املا زبان آمادگی دفاعی
اره میدونم ._.
وااااااااای کی حال داره تاریخ بخونهههههه؟؟؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 77 مهمان