امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ

(01-06-2017، 20:37)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:36)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:32)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:30)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان فیلم هندی زیاد میبینین ? :|
مگه میشه یه دختر 4 تا پسرو لت و پار کنه ? :|

از این هندیا هرچی بگی بر میاد از صحنه های آبگوشتی تا لت و پار کردن همدیگه...4fvf

وللش....خودت چطوری؟؟
منم خوبم عشقم تو چطوری ? :|

من بدم دارلینگ...
چه خبر از سلامتی؟؟  :|
ایشالا خوب میشی (:
ششا بالا پایین ميرن :|
زندگیم روال آديشو و داره :/
تو چی ?
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
آگهی
این صابر شورتی نمیخواد یه چت باکس بزاره برای این انجمن زاقارتش ؟ : |
ادم انقدر گشاد اخه : |
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 145
 سپاس شده توسط بهره ، Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(01-06-2017، 20:42)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:40)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:38)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 18:30)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها خدافظ ... من با کسی دعوا نداشتم .. ولی درسا جون تو میدونی که برای یه دختر جقدر بده فکر کنن دروغ میگه .. پس برای اثباتش به هر دری میزنه ..
خدافظ .

اگه به هر دری میزدی کارنامه کنکورو میفرستادی که روی منو کم کنی و دهنمو ببندی به قول خودت
جناب خسته جواب دادن الانت فایده نداره فکر نکنم ببینه بعدا به خدش بگو

جناب دختر نایس یا همون دختر خوب وقتی پاسخ میزنم واسش اطلاعیه میاد میبینه عزیز Undecided
من خودم به شخصه از اون دسته افرادی هستم که اطلاعیه هامو چک نمیکنم
حالا بیخیال مهم نی دیگ چ خبر
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
(01-06-2017، 20:42)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا مگ گفت و گو ازاد چش بود چت رومش کردین ناموسا؟

دقیقا : |
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 145
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac-
(01-06-2017، 20:40)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یالا ._.
دختر ارشدم 
(01-06-2017، 20:41)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-ژان ؟ بی ادب :cool:
زن بی زن 
(01-06-2017، 20:42)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سرگردونم Confused
زنت میدم اوکی میشی دیگه
(01-06-2017، 20:42)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینطوری دوسش دارم سوال بعدی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، بهره
(01-06-2017، 20:43)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب والاه اقاصابر سیو خورده ای سالشه یه ذره خوب تر بحرفید بچه نیستش که برار
 سپاس شده توسط A lover ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، -Demoniac- ، Mïņ̃†êR
(01-06-2017، 20:42)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:40)M.O.H.A.D.E.S.E.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوش گُذشتbathtime

خُدافس همگی..
با سریه اول خداحافظی های محدثه روبرو هستیم 

(01-06-2017، 20:40)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:38)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:36)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 20:34)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا تو چه رده ای هستی؟
اگه پونزده سالت باشه قبول میکنم حرفتو 
رده چی منظورت چیه؟
15؟؟؟
17سالمه Dodgy

کمربند 
هفده سال اخه از دوران چل چلی در اومدی من پونزده سالم بود میزدم اینو اونو

کمر سیاه دارم میرم دان 2 چون کم پومسه کار میکنم اکثرا کیوروگی(مبارزه) کار میکنم بخاطر اون نمیرسم پومسه کار کنم تا کمر بگیرم
خب دیرتر از من گرفتی 
عشقم منم کیوروگی بودم ربطی نداره موقه ازمون که بود پومسه فرمارو کار.میکردم میرفتم بیشتر ازمونم ک اگه کیوروگی کار باشی راحته واست 
کمرت چیه؟
ولی من ازمونارو نمیرم اکثرا دیر شزوع میکنم به تمرین بخاطر اون تاحلا3 بار مردود شدم
هانمادانگ هم کار میکنم خیلی کم
خلاف قوانین!
(01-06-2017، 20:41)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-ژان ؟ بی ادب :cool:

+منم اسمت برام اشناست : | فاطمه نیستی ؟

با منی ?? :| من درسام ._.
(01-06-2017، 20:43)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعصاب خیلی ضعیفه قرص ارامبخش بزن
گلاب یا زعفرونم جواب میده
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
 سپاس شده توسط بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، A lover

میخوای منتقل کنم اصل پیامو؟؟؟bathtime

(01-06-2017، 20:44)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا : |
384
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، بهره ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، A lover

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 196 مهمان